Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik edzésterv lenne a jobb?

Melyik edzésterv lenne a jobb?

Figyelt kérdés

1:

Hétfő: mell,bicepsz, tricepsz

Szerda: Hát,váll,csuklya,has

Péntek: Comb, vádli,


Hétfő::Bicepsz, tricepsz, váll


Szerda: Hát,csuklya, Mell, has


Péntek: Vádli, comb.


2012. máj. 9. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a mellet nem szeretem a háttal egy edzésre tenni, mert mindkettő nagy izom, de 3 napos edzésben még elmegy.

Mindkettő jó felosztás lehet, főleg, ha a láb napot rakod szerdára. Én az elsőt választanám, ill. ha 3 naposat edzek , akkor így is szoktam.

2012. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Olvastam egy olyan lehetőséget, hogy váltogathatnám őket, 2-3 hónaponta. Az is jó lenne?

Mellesleg a has edzést azt kiveszem belőle. Mivel otthon is van egy haspadom + kézben fogható nagy súly is.

2012. máj. 9. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy lenne a legjobb, ha váltogatnád, kell is a változtatás. Sőt minden edzésnél próbáld variálni a gyakorlatokat, sorrendet, egykezes-kétkezes súly haszálatát, mellnél pl. néha ferede padon kezdj, stb.
2012. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Craft válasza:

Üdv!

Saját edzéstervemmel ajándékozlak meg.

4 Honapja kezdtem el ujra az edzést.

Kar: 37-röl 43-ra.

Mell: 110Kg Seria

Gugolás: 90Kg

Semmi szteroid...


Hétfő: Mell - Tricepsz (Mellel bemelegíted a tricepszet, így sokkal hatékonyabban fogsz rá edzeni)

Szerda: Hát - Csuklya - Bicepsz (Hozzá teszem, ha te Lehátazol és Csuklyázol nemhiszem hogy jó eröbe lesszel fekvenyomáskor)

Péntek: Vádli - Comb - Alkar.

2012. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Craft válasza:
De persze nem okoskodás képp. Mindenki ugy edz ahogy jónak látja.
2012. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez is jó Craft, de a vállat hová teszed?
2012. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Craft válasza:

Elnézést lehagytam a vállat, nagyon ráálok ezekre a kérdésekre mondhatni szeretek segiteni az embereknek ezen a téren.


Péntekre Váll / Alkar. Vádli /Comb.


Alkart csak ajánlom.

2012. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáltam így is régebben, de rájöttem, hogy nekem jobb, ha külön nap van a láb. De valaki bírja.:)
2012. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!