Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan birok hatékonyan...

Hogyan birok hatékonyan nyújtani úgy hogy le menyen a spárga? (csak egy nyaram van rá )

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt mondanék egy hatékony módszert, kérlek, áruld el, miért sietsz ennyire Te is? Ahány spárgával kapcsolatos kérdést láttam eddig, mindenki, de tényleg mindenki rohant. Mi ennek az oka?
2012. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Minimókuus válasza:
Én tapasztalatból azt gondolom, hogy egyáltalán nem függ időtől, csupán akarattól, fél óra nyújtással lenn vagy egy spárga! Támadóállás, rugózni, utána letenni a hátsó térded, tovább rugózni, addig-addig, mígnem 10 centi marad a talajtól, akkor előrehajolsz az első lábadra és szenvedsz :) és már lent is van :D Hihetsz nekem, én is így vagyok a bal francia spárgámmal, egyszer lenyomtam mert le akartam, de visszajött mert utána minden nap gyakorolni kéne rá. :)
2012. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!