Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy 2 hónap...

Mit csináljak hogy 2 hónap után meg tudjam csinálni a spárgát? 12/L

Figyelt kérdés
Vagy pedig mit egyek,hetente hányszor sportoljak(amúgy teniszezek)és milyen nyújtó gyakorlatokat csináljak?

2012. ápr. 15. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap alatt maximum úgy,hogy elvágod az ínszalagjaidat..Amúgy nyújts MINDEN NAP legalább 5 percet(széles terpesz,előrehajolgatás stb.),jól melegíts be előtte.(és ne egyél sokat) Mindig legyél óvatos,nehogy lesérülj!A gyakorlatáról inkább nézz képet/videót.
2012. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

12 éves lányként jó esélyed van rá. De nem szabad ettől még erőltetni! Amúgy meg nem értem, miért kell sietni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..

Végezd az itt általam leírtaknak megfelelően a nyújtást, mondjuk heti háromszor-négyszer, többször semmiképp!

Sok sikert kívánok!

2012. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. ápr. 17. 18:58
 4/4 anonim válasza:
50%
Szia! én csak fél évet tornáztam (iskolán belül), de ha elég kitartó vagy simán össze tudod hozni 2 hónap alatt. Nekem kb 1 hónap alatt meglett mindhárom spárgám úgy hogy előtte nem is foglalkoztam vele. :) Egyébként a sima tesi órán használt nyújtó gyakorlatok is bőven elegek. :)
2012. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!