Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés tervről kérdeznélek...

Edzés tervről kérdeznélek titeket, hogy mit gondoltok róla? Minden tanácsot meghallgatok.

Figyelt kérdés
72kg és 184cm magas vagyok, sportos és inkább szálkás. Heti 6 alkalomal edzek, napokra bontva. Nem rég kaptam egy lapsúlyos és egy fekpad+láb+sctott pados gépet + van egy haspadom. Egyiknap mell, hát, váll, mindegyiket 6*8-as szériába majd ha jobban megy 8*6-osba utána 8*8 és utána emelés. Másiknap kar, láb, has. Mell, hát, váll nap: 50kg fekvenyomás,36kg-val 45°. Kézi sulyózval 7-7kg közép vállra. Háttal fentről húzom 25kg, majd első vállra és húzom szemből hátsó vállra 25kg. Húzóckodom is. Kar, láb, has nap: lábra 50kg első comb majd hátsóra . Haspadon tarkóra tett kézzel 6*15, alsó hasra lógva lefele láb felemeléssel 6*10, tricepszre 25kgval. Bicepszre francia rúddal 18kg-val . Vádlira: külső-belsőre 50kg. Naponta fekvőtámaszozni is szoktam (100-200). Régebben gyúrogattam, thai-boxoltam is több mint 1 évet, sose szedtem semmit, ezentúl se fogok de, hogy most kaptam ezeket a gépeket már v két hete eszerint csinálom és ez az edzés terv jó e, vagy változtassak valamin?

2012. máj. 13. 12:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Amit linkeltem, abban heti egy edzés van egy izomra: [link]


Az hogy 4 vagy 5 napos függ attól, hogy mennyire tudsz regenerálódni, ha bírod és rendben van a kajád is hozzá, akkor mehet az 5 napos, de ez általában sok szokott lenni. Majd érzed, ha nem erősödsz és túl fáradt és fásult leszel, akkor túledzés lesz valószínű és vissza kell venni.

2012. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!