Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan DVD, ami segíthet...

Van olyan DVD, ami segíthet nekem a felvételiben?

Figyelt kérdés

Amiben olyasmi gyakorlatok vannak, ami a RTF felvételiben segíthet? (PL.: BÉRES ALEXANDRA: Egyensúlyban önmagaddal; Kiképzés <--- Csak ez tengerészetere van)


Amit kell fejleszteni: 2000 m-es terepfutás-t ; 1 perc alatti maximális számú felülés-t ; helyből távolugrás cm-ben-t ; 4x10 m ingafutás-t és a Fekvenyomás-t.


ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!



2012. máj. 13. 14:00
 1/3 Ci.ara ***** válasza:

DVD-ről fogalmam sincs sztem nem ér semmit ha Béres Alexandrára v Rubint Rékára tornázol az oda kevés. Azok a DVD sztem arra jók h meglegyen a napi kis mozgásod.


Gondolom jövőre fogsz jelentkezni tehát van még rá majdnem egy éved.

Én anno konditermes edzéssel kezdtem el +itthon még fekvenyomtam (mert apukámnak volt ilyen kisebb kondi szettje :D )


De ha nincs pénzed rá v nem érzel ösztönzést arra h elmenj konditerembe akár otthon is tudsz rá felkészülni.


Futás (2000m): kb úgy fog kinézni h emelkedő lejtő emelkedő lejtő és sík) Vigyázni kell arra h meg ne csússzon az emberke lába, mert nem vmi jó az út ilyen beton szerűségen kellett futni ráadásul már ki volt "kopva vagy hogy mondjam ilyen darabos volt és simán megcsúszott az ember volt is aki elesett ez miatt.

Lépcsőzés, guggolások, biciklizés, futás ezekkel tudod javítani sztem a futásod :)

Konditerembe: meg csak beállítod a km/h és az emelkedőt


Felülés:

ha 0ról indulsz akkor kezdetben csinálj csak 10-et aztán 15-öt és így tovább és mire elérted a 45-öt akkor elkezdhetsz gyorsítani arra ügyelj h derékszögben legyen a lábad+tarkón a kéz+ lapockád érintse a talajt!



Helyből távolugrás:

ugrálókötél, zsámolyra felugrás átugrás, guggolás, békaugrálás, meg leguggolsz és kezedben van egy labda és teljes erődből felfele ugrasz csinálj kezdetben annyit amennyit bírsz aztán ezek alapján csinálj egy edzéstervet.


Fekve-nyomást:

sztem csak kondiba tudod gyakorolni vagy ha van otthon fekve pad akkor nyilván otthon is.


Ingafutás:

ha kertes házba laksz /ha nem akkor sportpálya kiviszel egy mérőszalagot leméred és odaraksz vmi cuccot és stopperral méred az időd.


Youtubon pl: találsz egy csomó jó videót ami ad egy két jó technikai tippet a helyből távolugrásra, h minél nagyobbat tudj ugorni


UI: kár h nem írtad h fiú vagy v lány :/ mert pl ha fiú vagy akkor jobban jársz ha függeszkedsz.


Illetve január fele szokott az RTF csinálni egy próbafutamot ott kapsz egy edzés tervet " meg lesz egy elbeszélgetés egy faszival aki próbál segíteni neked h mit hogyan gyakorolj. Anno én is kaptam ilyet de kidobtam :/



Sok sikert a felvételihez :)

2012. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ci.ara ***** válasza:

Ja ami lemaradt h iszonyatosan fontos még a kajálás is !

Sok fehérjét kell enni meg sok CH-t ! h legyen energiád :)

ha ez megvan akkor biztos fog sikerülni :)

2012. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a remek, mindent magába foglaló választ.
2012. máj. 13. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!