Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mégis mit sportoljak így?

Mégis mit sportoljak így?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék, elkezdtem futni, de kb. 2 perc után elkezd fájni a csípőm, aztán túrázni is próbálkoztam, ott fél óra múlva jött elő a csípőfájdalom, így azt is hagynom kell. Kerékpározni sajnos megfelelő felszerelés nélkül nem tudok (nálunk szigorú előírások vannak és nincs pénzem megvenni a hiányzó alkatrészeket) és a közelben edzőterem sincs. Így mihez kezdjek? Régen kosaraztam, fociztam, de ma már azt sem bírom a csípőm miatt. Mit sportoljak? Az étrendemet már rendbe tettem : szénhidrátot ritkán eszem, az édességeket próbálom kerülni, sok fehérjét eszem , zöldséget és gyümölcsöt.A kalóriabevitelre is odafigyelek nagyon, de ez nem elég, mert sport is kell a fogyáshoz és formásodáshoz.

előre is köszönöm

19/L



2012. máj. 13. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a baja a csipődnek? Megnézetted már? Egyébként meg sétálj úgy, hogy a pulzusod olyan 130 környékén legyen, akkor bont zsírt a szervezet.
2012. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Uszoda van a közelben? Attól szerintem nem fájna a csipőd.
2012. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
diétázz, tempósabb séta biztos megy, nem kell egyből a futást erőltetni ha nem megy
2012. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 radír67 válasza:
Van ez a Nordic walking, ez talán kímélné a csípődet.
2012. máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!