Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 200 felülés 100 törzsemel...

Napi 200 felülés 100 törzsemelés és 50 fekvőtámasz sokat segít?

Figyelt kérdés
persze utána nem ülök le szalonnázni :) mert próbálom a cukrot és a szénhidrát bevitelt "0" tartani próbálom tudom hogy nem lehet de nem is eszek sok édességet meg stb. 17F Csak fogyni szeretnék meg kicsit izmosodni nem olyan kocsikerék izmokat csak látszódjon hogy van. "Erősnek erős vagyok" jól bírom a fizikai munkát csak mégis fogyni szeretnék mert eléggé meghíztam.
2012. máj. 15. 20:38
 1/5 dirtboy ***** válasza:

amíg fogyás a cél addig nem fogsz izmot építeni remélem vágod.

ch-t nullán tartani meg lehetetlen és nem is kell annyira le vinni.

protein mennyi megy?

egyébként nem felülésezni meg ilyeneket kell ha fogyás a cél persze mehet az is de kellene aerobozni is.pl futás,biciklizés hogy égjenek a kalóriák meg pörögjön az anyagcsere

2012. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyagcserém szerintem rendben van mert napi 4-5 liter víz lemegy biciklizni szoktam heti 40 km-t
2012. máj. 15. 20:50
 3/5 A kérdező kommentje:
És a hatás mennyi idő után látható? mert nekem az nagy erőt tud adni
2012. máj. 15. 20:50
 4/5 dirtboy ***** válasza:
ha megfelelő a szálkásító diéta és megy a heti 3-4x50perc aerob akkor heti 1kiló mínusszal számolhatsz.
2012. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Heti 2 súlyzós edzés is mehet. + 3x1 óra futás vagy biciklizés. Emellett, szálkásító diéta is mehet. (Guglin keress rá, de ne ilyedj meg, hogy mindenhol a testépítéshez közel találod a szákásítást)
2012. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!