Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úgy le tudok fogyni ha naponta...

Úgy le tudok fogyni ha naponta 40 percet ministepperezek és nem eszem kenyeret, se szénsavas üdítőt nem iszom valamint a csokit is próbálom kerülni? 15/L

Figyelt kérdés
egyébként észrevettem hogy mikor 3napig nem ettem csokit és kétszer főétkeztem fogytam 2 kg-t
2012. máj. 15. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szénhidrát (sok) nem csak a kenyérben van, hanem krumpliban, rizsben, stb. Igen, le tudsz fogyni, ha ezeket betartod tartósan! Azonban nehéz ez az egyedül, csak fogyás céllal sportolás... nagyon nehéz. Ha teheted, keress olyan mozgást, amiben lesz társad! (Én asztaliteniszeztem, de más mást szeret, nem lényeg)

És ha teheted, vegyél egy pulzusmérős órát. Nem kell csicsásat, csak annyit tudj róla, mennyi a pulzusod.... és igyekezz a max. pulzusod (kb. 215) 60-70%-án tartani edzés közben. Ez jobban fogyaszt, mint az, ha halálra gyötröd magad! Az nem fogyaszt annyira, és a szervezeted is kimerül. Nem írtad, mennyire súlyos a helyzet... ha nagyon sok a túlsúlyod, megeshet, hogy sima sétával is ennyi a pulzusod, akkor csinálhatod azt is. A 40 perc nem baj, ha több, és az se baj, ha nem heti 7 nap... Sőt kicsit jobb másképp elosztani... pl. 2 naponta 90 perc? :) Ez csak attól függ, találsz-e olyan mozgást, ami örömet okoz! Ez a legfontosabb benne! Cseszheted a fogyást, ha szenvedést, és depit okoz!

2012. máj. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Most fogom föl a végét annak, amit írtál! Nehogy 3 naponta számíts 2 kiló fogyásra!!! Heti 1 kiló az könnyedén tartható. Heti kettő fölött az cinkes... Vannak itt biztos fakírok, akik majd heti 5-öt mondanak, de azt tartósan nem lehet csinálni, hisz 3 hónap alatt akkor leszaladna egy százas... :)
2012. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!