Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Paul Wade a fegyencedzésből...

Paul Wade a fegyencedzésből miért ült börtönben?

Figyelt kérdés
Milyen bűncselekményt követett el?

2012. máj. 17. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy kitalált személy és több sportszakember írta, így tudták jól eladni. Marketingfogás.:)
2012. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem létező személy így nyugodtan szabadjára engedheted a fantáziád.
2012. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem is létező személy :O én meg azt hittem hogy tényleg valami sittről szabadult alak...

2012. máj. 17. 19:46
 4/14 A kérdező kommentje:

"szabadjára engedheted a fantáziád."


hát akkor szerintem Paul Wade igazából Osama Bin Laden eltitkolt gyereke aki azért ment Amerikába hogy előkészítse 9/11-et de a Spetsnaz elkapta és Pawel-el eggyüt fejlesztették ki a meztelen harcosban leírt technikákat ám arnold schwarzenegger kommandós rajta ütött a laboratóriumokon ahol nagy harcban a Terminátor rálépett Paul Wade lábára aki ezért utálja a kondisokat. Ám Arni nem tudta elkapni Wadet mert a szabadkőművesek megmentették és elvitték a Halálcsillagra ahol megtudtuk hogy Wade igazi apja nem Osama hanem Ronnie Coleman és ezért Wade felrobbantotta a Halálcsillagot és egy űrhajóval elmenekült de Korben Dallas az ötödik elemből pont arra járt és megmentette de Egyiptomban rakta ki ahol Imothep épp akkor támadt fel és így Wade-nek le kellett őt győznie kő-papír-ollóban. ez sikerült is neki de mivel nem volt tartózkodási engedélye lecsukták és Amerikába vitték :D

2012. máj. 17. 19:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre már én is gondoltam, tök esélyes.:)
2012. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:D
2012. máj. 17. 20:07
 7/14 anonim ***** válasza:
A "miért utálja a kondisokat" megfejtésed tetszik :D:D
2012. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam én is ezt a megközelítést, hogy kitalált személy, és könnyen lehet, hogy valóban úgy van, de nem biztos. A könyv modellje, Jim Barthust ugyan maga sem találkozott vele személyesen, de ő például úgy gondolja, hogy létező személy kell legyen. Persze ez nem bizonyít semmit, mindenesetre szerintem nem vethetjük el azt a lehetőséget sem, hogy tényleg létezik.

Lássuk be, amennyiben létező személy, teljesen érthető, hogy nem mutatja magát. A múltja miatt rengeteg zaklatásnak lenne kitéve.

2012. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül mégis létező személy, akkor afro-amerikai, mert a könyvben azt írja, hogy az Angolában ült sitten. Ott csak feketék voltak.
2012. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
A könyv második részében leírja, hogy kemény drogok miatt ült (fogyasztás és terjesztés). Egyébként a szóhasználata alapján szerintem is afro-amerikai. :)
2012. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!