Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek 18 évesen nem...

Szerintetek 18 évesen nem késő elkezdeni ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

Sose sportoltam semmit,nem volt hobbim,de most úgy érzem,hogy nagyon hiányzik és csak úgy lennék "teljes",ha le tudnám kötni magam vmivel,ha vmiben sikeres lehetnék,az nagyon sokat segítene most rajtam.Arra gondoltam,hogy elkezdek vmi versenytáncot,latin táncok,pl.cha-cha-cha,samba,rumba.

Nem késő elkezdeni?Másik problémám,hogy a szüleim nem fognak támogatni ebben,tudom,hogy azt mondják majd rá,hogy hülyeség,minek az!?...Nem is az engedélyük kell,mert én döntök a magam dolgaimban,de mégis rossz,hogy így állnak hozzá.


2012. máj. 20. 15:16
 1/10 anonim válasza:
Sosincs késő elkezdeni valamit! :)
2012. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
29%

Persze, hogy elkezdheted!


Minél hamarabb, annál jobb. A szíved teljesítményén 20 éves korodig dolgozhatsz, utána már hiába, nem fog erősödni.

2012. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mindenképp kezdd csak el. Én is így éreztem 18 évesen, de aztán mégsem kezdtem bele a vágyott dologba. Most 23 vagyok, és még mindig ugyanígy érzek..:/
2012. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehogy, pont tegnap mondtam barátnőmnek, h ha 18 évesen kezdtem volna el boxolni már milyen profi lennék, mert tegnap voltam az első edzésen 24 évesen.

Mondjuk nem bánt a dolog, mert viszont kondiztam.

2012. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szíved teljesítményén egész életedben dolgozhatsz!
2012. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Mindenképp kezd el. 18 évesen még simán nem késő. Persze lehet hogy nem leszel egy világbajnok de akár az is lehet.


Amúgy meg ha elmenne a kedved, hogy á már túl öreg vagyok ehhez. Akkor gondolj arra, hogy pl.26 évesen majd mit mondanál, "na basszuss akkor tényleg csinálnom kellet volna, na most meg már késő". NA persze akkor még 26 évesen is elkezdhetnéd, de ne várj addig.


Amúgy meg tényleg kell egy hobbi, vagy sport vagy akármi hogy visszaállj "teljes" legyél. Szóval valamit csináljál. Én is sajnos 23-4 gondoltam hogy na... és a 18 még nagyon fiatal. Csak hát kb. addig nem érzed amíg nem jössz rá idősebben, hogy milyen jó volt. Mint hogy addig nem tudod mennyire szeretted amíg nem veszíted el. És akkor majd szuper boldog leszel, hogy milyen jó hogy akkor csináltad.

2012. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Kezd el,hajrá.:)

Nekem újabb mániám az,hogy szeretnék megtanulni csellózni.Említettem anyumnak,de csak annyit mondott nevetve,hogy á mindig mindent kitalálsz..Ami mondjuk igaz,sokszor jutnak eszembe új dolgok amiket csinálni szeretnék.:)

20l

2012. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Simán elkezdheted olyan nincs még hogy késő. Barátnőm testvére 26 évesen kezdett el táncolni, először hobbi szinten de már kisebb versenyekre meg bemutatókra is hívják mert olyan jól megy neki hogy kár lenne kihagynia. 18 évesen még bőven benne vagy a korban, szerintem áldozz fel egy napot és nézz körül hogy mik a lehetőségek meg nézzél be néhány órára hogy milyen az oktatás, melyik tetszik neked és amelyik a legszimpatikusabb arra jelentkezzél.
2012. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most 23 évesen kezdtem el sportolni és hastáncolni tanulni mivel mind a sport, mind a tánc kimaradt eddig az életemből :) Sosem késő :)
2012. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!