Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki ha eltérek az edző által...

Ciki ha eltérek az edző által összeállított edzéstervtől a kondiban?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, de inkább saját magam szeretnék edzeni ahová én akarok. Tudom, hogy ért hozzá, de amiket ő mutatott azokat nem csinálom szívesen és például csomó része karra van, én pedig inkább a lenti testtájékra szeretnék edzeni + kardio.

De az edző mindig ott van és nem lesz ciki ha nem azt csinálom ami az edzéstervben van?


2012. máj. 22. 21:13
1 2
 11/12 Smartguy86 ***** válasza:

Lokálisan úgyse tudsz fogyni. Attól, hogy popsira edzel, nem a popsid fog feltétlenül fogyni, sőt többnyire nem is fogy tőle, hanem a zsír alatt izmosodik és így még nagyobb lesz. Fogyáshoz a tested energiaháztartásának működését kell segítségülhívni - nevezetesen azt a tényt, hogy ha nincs elég energia, ami gyorsan hozzáférhető, akkor a zsírhoz nyúl a szervezeted. Ezt pedig csak aerob edzéssel érheted el úgy, hogy közben rendesen étkezel és nem adsz a szervezetednek gyorsan hasznosuló szénhidrátokat, mint a cukrok pl.


[link]

[link]

[link]

[link]


Itt találsz útmutatást, amiben minden kérdésedre lesz válasz. A felső tested edzésétől meg ne félj, nem leszel izomkolosszus, nőként ez képtelenség. Ami viszont lesz az az, hogy az izmaid formát adnak majd a testednek, igazán dögös tud lenni egy sportos külsejű csaj, nekem elhiheted :P


(Amúgy akit linkeltem, az nem igazán érhető el hétköznapi emberként - az ő genetikája olyan, hogy ez sikerült neki, és valószínű, hogy a fotón a bedurrant állapotában vannak az izmaid, hétköznap az utcán csak azt mondanád rá, hogy de jól néz ki az a csaj, de meg nem mondanád róla, hogy fitness bajnok.)

2012. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen, ez tényleg nagyon hasznos válasz volt, ment a zöld kéz :)
2012. máj. 23. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!