Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek izmosodik a belső...

Nektek izmosodik a belső combotok a Rubint Réka tornától?

Figyelt kérdés
A dvd-in van belső comb torna.Érdekelne,nektek hasznos/hatásos-e!!! Köszi!

2012. máj. 29. 17:40
 1/9 Zakathol ***** válasza:
0%
A Réka tornától semmid nem izmosodik.
2012. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát,azt azért nem mondanám.
2012. máj. 29. 17:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Vannak pozitív tapasztalataim. :-)
2012. máj. 29. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:
A belsőcomb egy nagyon kicsit izomcsoport, azt külön edzeni hótfelesleges. Kapna az elég ingert a helyesen végzett guggolásokból és kitörésekből.
2012. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem a step aerobictól feszes lett!!
2012. máj. 29. 21:49
 6/9 anonim válasza:

Első! Réka Nekem is egy elég ellenszeves alak, (Szigetes beszólás miatt pláne) de azon nem lehet mit tagadni, hogy Magyarország egyik legjobb aerobik edzője.

Kérdésedre a válasz, persze, hogy izmosodik, csak figyelj arra, hogy helyesen csináld, különben nem fog. Am melyik belső combosra gondolsz? Én 3 napja minden nap megcsinálom az Alakreform comb részét és alig tudok lemenni a lépcsőn:D

2012. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zakathol ***** válasza:

Nem akarok itt megbántani senkit, de az izmosodás és az aerobik/fitness köszönőviszonyban sincsenek.

Fogyáshoz okés, de egy nő esetében izomtömeg növeléséhez teljesen alkalmatlan. Sokkal nagyobb stimulációra van szüksége az izmoknak ahhoz, hogy növekedjenek, pláne egy férfiéhez képest 1/25-nyi mennyiségű tesztoszteront termelő nő esetében...


Nem illik összekeverni az izmosodást, a fogyás által tapasztalható tónusváltozással.

2012. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves Zakhatol!Én az aerobictól lettem izmos.Igen,sokan megcsodálják a lábamat,és nem beképzeltségből írom,hanem mert így van.Igenis izmosodik.
2012. jún. 2. 14:47
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,rosszul írtam.Zakathol. :-)
2012. jún. 2. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!