Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyenc edzés vagy meztelen...

Fegyenc edzés vagy meztelen harcos?

Figyelt kérdés

Melyiket válasszam?

Aki olvasta legalább eggyiket az írjon csak.A választásokat indokoljátok és hogy melyik mibe a jobb.

Előre is köszi.


2012. jún. 2. 22:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Csak nem a Mamut Alexandrában voltál?:D A kettő kb. ugyanaz..mindkettő hasznos anyag,de elég sok vásári hülyeség is van benne.("Halál az edzőteremre!Semmit se ér,csak amit itt olvasol!")<==ilyenek is..
2012. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A lényeg a saját súllyal,esetleg kettlebellel,súlyzóval való edzés.A gyakorlatok hasonlóak..(pl.húzódszkodás,többfajta fekvő,guggolás,felülés stb..)remélem segítettem.(első is én voltam)
2012. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen segítettél de a válasz nem teljes :D (most szemét voltam.) Szóval teljesen mind1 hogy melyiket csinálom ugyanazt fogom elérni??? Kéne még válasz :S köszi.
2012. jún. 2. 22:25
 4/19 A kérdező kommentje:
És mi a különbség szerinted a saját testsúlyos és a kondi között melyik a jobb? Amugy elég fiatal vagyok :D És gondoltam elkezdem az eggyiket és ha mindent megtudok már belőle csinálni jöhet a kondi :S
2012. jún. 2. 22:26
 5/19 anonim ***** válasza:
A meztelen harcos nem kezdőknek való. Haladó erőedző protokoll a technikai részletekre kihegyezve.
2012. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ok akkor eddig a fegyenc edzésre hajlok jobban amugyis az volt a szimpatikusabb szerencsére,köszi. Jöhetnék még válaszok!!!!
2012. jún. 2. 22:41
 7/19 anonim ***** válasza:

Én arra válaszolnék, hogy mi a különbség a súlyós és a saját testsúlyos edzés között. Fegyenccel nagyon jó erőállóképességed lesz, de ez nem erő+állóképesség, hanen így egybeírva erőállóképesség. Mert van aerob állóképesség is. Viszont nagy izmokat nem szerzel vele, de ez nem is célja mindenkinek.

Súlyzós edzéssel a maximális erő nagyobb lesz, mint fegyenccel, ami inkább relatív erőt ad, mivel nem fogsz tudni fegyencedzéssel 130-140kg-ot fekvenyomni vagy 200 felett guggolni. Ezért egy profi testépítő maximális ereje nagyobb.

Szóval mindkét edzési formának megvan a helye és célja, de lehet ötvözni is.

2012. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

a fegyenccel kezd szerintem.

áttekinthetőbb,érthetőbb,lefedi az egész test edzését és a könyv felépítése is logikusabb.

a meztelen h szerintem kiegészítésre jó.

2012. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A meztelen harcos is teljes testes edzés, mivel a 2 gyakorlatokban minden izmod dolgozik. A könyv teljesen logikus felépítésű és nagyon jól tanítja a maximális izomfeszítési technikákat és a fordított erőlégzést. Míg a fegyencedzés technikailag semmit nem nyújt.
2012. jún. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
elolvastam a fegyencedzést meg is adom ha kell csak írj privátban... 1 év alatt el tudod érni a mester6os szintet ha mindent jól csinálsz
2012. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!