Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valami amitől ez lehet?

Van valami amitől ez lehet?

Figyelt kérdés

Szevasztok!


Sokszor érzem úgy kisebb az izmom néha utánna ujra jónak látom (eddig csak ez volt) de most mintha tényleg kisebb lenne. A teljesítményem nem romlik ( bár fekvenyomásnál nálam vékonyabbak is néha többet kinyomnak de franciarúdba nálam idősebb régebb óta edző embernél is többet nyomok, persze nem mindenkinél) Ha viszel elég fehérjét,szénhidrátot vasat vitamint és 2 naponta edzel (jelenleg mell + tricepsz bicepsz és váll) Persze vállat majd kirakom és szétszedem majd. Akkor lehet valamitől kisebb? Esetleg a stressztől amikor a kortizol szint megnő? Vagy akkor csak nagyon kevés veszik el amit pótolsz az edzéssel hamar?


2012. jún. 3. 17:14
 1/7 Zakathol ***** válasza:

1. A glikogénraktárakat ha nem töltöd vissza akkor lehet kisebb az izmod. Ezért is van az, hogy edzés után, miután a bedurranás elmúlt általában kisebb vagy.

2. A kétnaponta mell edzés miatt simán túledzhetted az izmaid, amik így nem csoda, hogy kisebbek lettek.

2012. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jól mondja zakathol én is először a túledzésre gondoltam.
2012. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De túledzésnek semmi nyoma nincs és van hogy utánna ujra normális és utánna mintha megint kisebb lenne és ez megy tovább..
2012. jún. 3. 17:51
 4/7 Zakathol ***** válasza:
Akkor lásd az 1. pontot.
2012. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És akkor ha így kétnaponta tricepsz bicepsz váll mell megy ettől ha túledzeném magam a mellem lenne kisebb vagy a karom? Amúgy mint írtam néha kisebbnek látom utánna általába ujra normálisnak. Ha tényleg kisebb lenne ilyentől az mennyi idő alatT menne végbe? 1-2 nap alatt végbemehet?
2012. jún. 3. 17:57
 6/7 Zakathol ***** válasza:

Egyszerűbb lenne, ha nem hülyeségeken stresszelnél, hanem összeállítanál egy értelmes embernek való edzéstervet és tömegelő étrendet. Hidd el sokkal nyugodtabb életed lesz.

Csak azért mert kétnaponta nyomsz egy mell-bicepsz edzést nem fogsz gyorsabban fejlődni, sőt hátráltatod saját magad.


Arról már nem is beszélve, hogy én személy szerint kétségbe vonom, hogy te ha kétnaponta képes vagy ugyanazt az edzést lenyomni, akkor az ér-e egyáltalán valamit...

Csinálj heti 1 (max 2) edzést ugyanarra az izomcsoportra, de akkor üsd szét úgy, hogy három napig érezd utána...

2012. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az eddigi válaszok szerintem kielégítőek viszont én csak ezt tudom ajánlani. Ne lepődj meg a szteroidokról, viszont televan hasznom infókkal amire neked is szükséged lehet ! http://www.youtube.com/watch?v=o9QydE15TCQ&feature=related
2012. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!