Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! Az utóbbi időben sikerült...

Gergő92 kérdése:

Üdv! Az utóbbi időben sikerült magamra kapnom egy nagy adag felesleget, amitől nagyon szívesen elbúcsúznék! Nem folyamodnék "sztár diétához" főképp anyagi okból. Tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés
Soha nem figyeltem a táplálkozásomra, ahogy kellett volna. 2 éve hagytam abba a testépítést (amatőr szinten jártam "gyúrni"). 1 hete kezdtem "diétázni" és mozogni. A diétám egyelőre abból áll, hogy nem eszek egyáltalán édességeket, nassolni valókat, kenyérféléket is mértékkel, folyadékot csak ásványvizet fogyasztok. 6 után be szoktam falni egy almát. Mozgás terén konditerembe járok, edzés előtt és után 15-30 percet crosstrain gépen intenzíven munkálkodom. Nem tudom mennyire megbízható a gép számolása, 15 perc alatt kb. 150 kcal szoktam elégetni. Ez egy napra a két crosstrain edzéssel kb 400-450. Edzésem egy alaptervhez hasonló (4 napra bontva), hogy az izmaimat is kellőképpen megdolgoztassam (ha ilyenkor egyáltalán tanácsos). Szeretnék tanácsokat, tippeket kérni, mivel gyorsíthatnám illetve tehetném hatásosabbá a fogyásomat. Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 29. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Legfontosabb a szálkásító diéta, napi 3g*testtömegkg fehérjével és 1,5-2,5g*testtömegkg ch-val.

6 után is kell enni, de nem gyümölcsöt hanem pl 150g sovány túrót.

Protein menjen edzés után. Előtte 30 perccel pedig 2g L-karnitin.

Súlyzós előtt ne aerobozzál csak max 5-10 percet bemelegítő jelleggel, utána viszont mehet 30-40 perc.

2012. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!