Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez valódi tejsavófehérje lehet?

Ez valódi tejsavófehérje lehet?

Figyelt kérdés

LINK:


[link]



#fehérje #vatera #protein #olcsó fehérje #olcsó protein
2012. jún. 3. 17:38
1 2 3
 1/30 Zakathol ***** válasza:
Vateráról nem veszünk tápkieget.
2012. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ez átb@szás. valszeg sima savópor.
2012. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Vateráról ne vegyél proteint: [link]
2012. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Megint Vatera téma? Valaki erre gerjed?


Akkor nézzük a tényeket a belinkelt termékről így nem állapítható meg semmi. Az árából lehet valamit következtetni. Tény az, hogy....


[link]


Tények szárazon:

2011. decemberében regisztráltatta magát. 47 adás-vétele volt az illetőnek. Ebből egyetlen egy negativ vagy semleges hozzászólás nem volt!!!

2012. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Ja, hogy szerinted lehetséges 2200Ft-ért normális tejsavóproteint venni? Ne viccelj már.:)
2012. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 dirtboy ***** válasza:

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad


remélem akkor te sűrűn vásárolod hiszen ez a legolcsóbb tejsavó ami csak kapható,tehát nincs okod mást venni.

2012. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Hello Montez,


Vateráról ne vegyél proteint: [link]


Olvastam ezt a cikket, amiből a lényeg kimaradt. A proteinek neve, a gyártók neve. Vajon miért?


A vélemény és a tény állítás között az a nagy különbség, hogy az utóbbit hitelt érdemlően bizonyítani kell. Amennyiben ezt nem tudod megtenni, úgy azt a felelőséget vállalod, hogy a megrágalmazott, hitelét rontott, stb. illető perre viheti a dolgot.


Annyit mondhatok, az ára alapján elgondolkodtató. A tények azok az, hogy közel 1 éve igen sok termék gazdát cserélt, és sem negativ, sem semleges vélemyény nincs. Pedig a Vaterán ezt sokan megteszik.

2012. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Akkor egyed csak, én maradok a rendes tápkiegeknél, nekem nem gond, ha te megveszel ilyen sz@rokat.:)
2012. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
dirtboy 74% ? Szerinted ez bizonyítja, hogy a Te tudásod jobb, vagy több?! Ezen múlik nálad a tudás? Maradj ebben a tudatban.
2012. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 dirtboy ***** válasza:

/Olvastam ezt a cikket, amiből a lényeg kimaradt. A proteinek neve, a gyártók neve. Vajon miért? /


vajon miért?

vajon miért?

na szerinted miért?

én itt kérdező által be linkelt termék nevét sem látom. akkor mégis hogy lehetne megnevezni mikor a vaterán sincs neve?

2012. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!