Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez valódi tejsavófehérje lehet?

Ez valódi tejsavófehérje lehet?

Figyelt kérdés

LINK:


[link]



#fehérje #vatera #protein #olcsó fehérje #olcsó protein
2012. jún. 3. 17:38
1 2 3
 11/30 dirtboy ***** válasza:

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.


mekkora gyökér vagy istenem,mivel nincs kint a nickneved mert olyan nyomi vagy hogy nem mered a neved felvállalni ezért a %-odat másoltam be hogy tudd hogy neked szól a válaszom.

érted már vagy írja le még egyszer hogy megérts.

2012. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
ma 19:32, gyógyszert is majd vaterán vegyél, mert az megbízható, átlátszó zacskóban legyen az a lényeg, tuti eredeti lesz az is. Hihetetlen emberek vannak komolyan.:)
2012. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Tehát akkor Te honnan tudod megállapítani? Bevizsgáltattad? Van a kezedben erről hitelt érdemlő bitzonyíték.


Tudod az a baj, hogy a fórum arról szól, hogy nick néven lehet irogatni, amit bárki létrehozhat egy kamu e-maillel is. Nem megbántani akarlak, csak általánosságban írom.

2012. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 dirtboy ***** válasza:

nicknevet írtam vagy tán nehezen megy az olvasás?

egyébként meg pont az hogy te még a nicknevedet sem mered felvállalni mert akkor látnánk hogy melyik válaszokat adod te.

2012. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

mekkora gyökér vagy istenem,mivel nincs kint a nickneved mert olyan nyomi vagy hogy nem mered a neved felvállalni ezért a %-odat másoltam be hogy tudd hogy neked szól a válaszom.

érted már vagy írja le még egyszer hogy megérts.



No akkor itt megállni!! Nem terelgettünk malacokat, nem fogadtalak a nevemre. Tisztességes hangnemben véleményezz. Neked az a véleményed nekem pedig ez.

2012. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Egy szóvel sem írtam azt, hogy ez egy jó protein.
2012. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 dirtboy ***** válasza:

na én inkább kiszálltam mert ennek semmi értelme,neked 74% jó vaterás protein vásárlást,használd egészséggel.


kérdező te meg ne vegyél vaterás proteint mert az nem protein csak savó por,egy fos.

2012. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Megismétlem még egyszer sehol nem írtam azt hogy ez egy jó fehérje.

A válaszom pontosan ez volt.

Akkor nézzük a tényeket a belinkelt termékről így nem állapítható meg semmi. Az árából lehet valamit következtetni. Tény az, hogy....


[link]


Tények szárazon:

2011. decemberében regisztráltatta magát. 47 adás-vétele volt az illetőnek. Ebből egyetlen egy negativ vagy semleges hozzászólás nem volt!!!


Amennyiben ebből nem lehet kiszűrni az én válaszom lényegét, akkor kéretik újból elolvasni!!!!

2012. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 dirtboy ***** válasza:

ebből nekem az jön le hogy szerinted jó hiszen azt írod ténynek hogy nincs a cikkben megnevezve hogy erről van szó viszont az eladónál panasz még nem érkezett.

ez egyértelműen arra ad következtetést hogy te úgy gondolod hogy ez nem átverés hanem egy normális tejsavó protein.

jó lenne már ha le írnád konkrétan akkor hogy szerinted jó vagy nem jó,nem mellé beszélés kell hanem hogy JÓ VAGY NEM JÓ.

2012. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Akkor csak neked kiemelem a lényeget:

a belinkelt termékről így nem állapítható meg semmi. Az árából lehet valamit következtetni.

Magyarra fordítva fenntartásaim vannak vele.

2012. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!