Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eginkább tejsavó fehérje...

Eginkább tejsavó fehérje érdekelne vagy olcsóbb kategória pl power protein itt marha drágák és hátha lenne nektek ötletek h kint vagy esetleg máshonnan be lehetne szerezni olcsóbban köszi?

Figyelt kérdés
eginkább tejsavó fehérje érdekelne vagy olcsóbb kategória pl power protein itt marha drágák és hátha lenne nektek ötletek h kint vagy esetleg máshonnan be lehetne szerezni olcsóbban köszi .

2012. jún. 7. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg:

[link]

2012. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
respect!!! szerinted nyírágyháza környékén is be lehet szerezni vagy marad az online rendelés.egyébként te próbáltad már? milyen a hatása?
2012. jún. 7. 16:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem online megy. Próbáltam már, nincs gond vele. Magában is kajáltam és mutant whey-el keverve.:)
2012. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem köszönöm még annyit szerinted a szója proteinek milyenek pl power p
2012. jún. 7. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Biotech Power pro, Scitec Promix, de a Power protein a legolcsóbb.
2012. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Diego105 ***** válasza:
Hobbi szinten nincs gond a kevert fehérjékkel, az a lényeg hogy a fehérjebevitelünk ne csak növényi fehérjékből álljon, illetve jó ha edzés után megengedhetsz magadnak egy tejsavót.
2012. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
No ismét power protein. Kevert fehérje ami bizony olsó, vagy sem? Relatíve...! Szója, whey, kazein. De vajon mennyi benne a szója, mert ugye nem mindegy. 40% vagy 80%?
2012. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mikor fog kapni a kedves fogyasztó egy olyan kevert fehérjét, amire a gyártó rámeri írni, hogy melyik protein fajtából mennyi is van benne?!?!


Addig ez egy tök jó, és kifizetődő játék.

2012. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elvileg ilyen kisker áron is láttam 9899Ft-ért 4kg Power Proteint

Ebből az árból vegyük le a kiskereskedő hasznát, a nagyker hasznát, majd a gyártó hasznát.

Akkor a kb. 2.400Ft/kg-os kiskereskedelmi árból mennyi lesz? 1.000Ft/kg?!?! Akkor miből is van ez?! Szója?!?!

2012. jún. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van sajnos, a nagy részük tuti, hogy szója. :(
2012. jún. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!