Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elszeretném kezdeni a kondizás...

Elszeretném kezdeni a kondizást mindennap tudok 1 órát kondizni 15 éves vagyok és 180cm és 61kg mit ajánlotok az edzéshez? Milyen fehérjét vitaminokat stb. Nem nagyon értek hozzá! Kb 30kgt tudok emelni!

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elkezdheted, de heti 3 nap elég lesz egy ideig. Ezt olvasd el, van alul tovább gomb is: [link]
2012. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Szerintem ha gazdaságosan akarod csinálni,100% whey protein professional(lehetőleg nagy vödröset vegyél,az a leggazdaságosabb),egy Mega Daily One,és F2 Full Force supercarb fast.Először is,gondolom 15 évesen nemtudsz egy normálisabb étrendet csinálni,szóval figyelj arra,hogy 2-3 óránként vágj be egy jó nagy adag husit legyen az bármilyen kivéve kecskehús.:)))(Lehetőleg rízzsel,fehérrel.A kiegekkel úgy bánj,hogy reggelire 1 adag 100% wpp,30gr-ot összeturmixolsz 100gr zabpehellyel,és ledöntöd( isteni reggeli),majd 1 mega daily one.Aztán mivel jön a nyári szünet,gondolom rendesen betudsz tartani egy 2-3órás kajálást,edzés után meg menjen még 1 adag (30gr) 100%wpp,és mivel 61kg vagy 61gr supercarb fast.Aztán utsó kajálással még1 mega daily one.

Mindent a shop.builder.hu-n vásárolj,nagyon olcsó és jó!

100% wpp = 100 % whey protein professional, ez a fehérje

mega daily one = egy nagyon komplex multivitamin kapszula,tutira jó! 150kapszula,napi 2db,2hónapig jó és csak 4170ft!

supercarb fast = gyors felszívódású szénhidrát(kötelező)beleteszed a shakedbe a fehérje mellé!

Ha valamit szeretnél még tudni,vagy kihagytam,írj!

Sok sikert!:)

2012. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát öregem ezt meg hogy hoztad össze?

Mindent a shop.builderről? Ezt képes vagy komolyan leírni. A legdrágább webshop ami létezik. Hihetetlen emberek vannak. Meg 61 gyors ch? Nem ám 60g, mert akkor mi lesz, ha csak 60g? Én meg azt mondom, hogy 50g-nál ne legyen több, mert nem kell annyi cukor.

Scitec-el nincs bajom, de nagyon drága lett és jobbak vagy ugyanolyan jók vannak olcsóbban.

2012. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Jaj Montez...Azért írtam 61-et,hogyha a közeljövőben növekedni fog esetleg,tudjon következtetni,hogy tömegeléskor 1gr/tskg ch kell....Nem értelek,egyáltalán nem drága a shop.builder:)

Hajrá,mondj olcsóbbat,tudsz?

2012. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

bodybuildinbolt.hu, sportika.eu, proteinbuilder.hu, nutritionplanet.hu, whey-protein.hu, muscleteam.hu

Elég lesz hirtelen ennyi.


Nem kell cukorból 1g*tskg edzés után egyből, hanem elég 0,7-0,8g*tskg. Nézz utána. Ennél többel csak zsírosodás lesz. Fehérjéből pedig kell testtömegkg/2 grammban, tehát neki kell 30g fehérje, ami kb 40g proteintápkiegben van meg.

2012. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 dirtboy ***** válasza:

bizony nem más kell mint scitec 100%wpp de nem kicsit mert a nagy az nagyon olcsó,a nagy az majdnem hogy ingyen van hiszen csak 25 260ft kell kicsengetni 5kilóért amiben 3665g protein van.


nézzünk csak egy másikat pl egy minimum ilyen minőségűt a vpx syngexet

na nem a shopbuilderen mert ugye nem vagyunk hülyék és nem sz arjuk a pénzt.

megnézzük hol a legolcsóbb,rá bukkanunk 9500ft ért a 2270g os verzióra

na akkor vegyünk ebből kettőt hogy össze jöjjön az 5kiló mint a scitecesnél.

az akkor mennyi is lesz?

9500ft + 9500ft aszonja hogy 19 000ft

api csába ez valahogy nem 25ezer pedig ez is 5kiló

óóó biztos kevesebb benne a fehérje

na nézzük az összetételt

aszonja hogy serving size 25g

na nézzük mennyi van egy adagban

protein 20g


óóó hát akkor ez 80%os

akkor a két dobozban 3632g protein van.

és mindez csak 19ezer ért?

hú de király

akkor maradna még 6200ft om másra ha ezt venném és nem a scitec et a shopbuilderről ahol majdhogynem ingyen osztogatják a cuccokat.


na akkor melyik legyen vajon?

2012. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
:DDDDDDDDDDDD Ezen jót nevettem,vicces kis felvilágosítás volt,köszi! :DDDDD
2012. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
dirt,hol találtad a vpx-et 9500-ért?
2012. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Remélem rájöttél az okosságra? Hidd el tudjuk mi az olcsó.:)
2012. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Jólvan bocsesz,csak segíteni akartam.:) Mostmár lehet jobban kijövök pénzügyileg,és remélem a VPX van olyan jó mint a 100% wpp,esetleg tudnátok supercarb fasthoz hasonló cucmákot mondani?Mert fullforcet nem nagyon látok,csak shop.builderen
2012. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!