Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet úgy izmot építeni, hogy...

Lehet úgy izmot építeni, hogy zsír ne jöjjön fel, vagy csak nagyon-nagyon minimális?

Figyelt kérdés

159cm/48kg vagyok. Ilyesmi étrenddel semmi izmot nem tudnék építeni?(Nem szeretnék sokat)

Ma ezt ettem eddig:

reggeli:150g félzsíros túró, 40g zabpehely, 1 paradicsom

tízórai:1 natúr joghurt, 1 sárgabarack

ebéd: 100g csirkemell, 50g mozzarella, 300g brokkoli, 100g répa

uzsonna:120g félzsíros túró, 1 natúr joghurt, 2 sárgabarack, 20g búzacsíra

edzés után iszok egy fehérjeturmixot dextrózzal, vacsorára meg eszek zöldséget meg csirkemellet vagy túrót.


2012. jún. 7. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a szénhidrát nem lesz elég. Neked kellene 250-300g. Ha jól belövöd a mennyiségeket, nem lesz sok zsír, főleg ha nem vagy eleve hízékony alkat. Fehérje 100-130g legyen.

Itt vannak még mintaétrendek és tápanyagtáblázat: [link]

2012. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az izomzat úgy van kitalálva hogy a rendszeres napi terhelésnek megfelelő izomzat alakul ki a csontokn, vagy épül le.

A növekedés csak egy bizonyos korlátig növekszik (természetes módon),további növekedéshez már extra fehérje bevitel szükséges még tovább mér szteroidok(de azt nem ajánlom) Természetesen vannak egének akiknek jobb az adottságuk,és vannak akiknek kevésbé,de bárki számára elérhető a nívós szép izomzatú testforma,csak kitartás kell hozzá(Évek)

2012. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Szteroid nekem sosem fog kelleni, mert lány vagyok. Csak szeretnék valamennyi izmot felszedni, hogy formásabb legyek, meg ne legyen pálcika kezem. Igaz, egy pár évig el fog tartani, de még rengeteg időm van.

2012. jún. 8. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor neked elég 150-200g szénhidrát a tömegnöveléshez, mert lányoknál 3-4g*testtömegkg kell. :)
2012. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!