Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a Kettlebell-t...

Próbáltátok már a Kettlebell-t? Kieg.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne 1-2 kérdésem. Aki már ptóbálta, annak milyen gyorsan indította be a fogyást/ izmosodást? Melyik napszakban a legjobb edzeni? Megfelelő diéta mellett, mennyire hatékony? Na és persze mik a saját tapasztalatok? Köszönöm!


2012. jún. 8. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
1 éve kezdtem az edzést félévig a programminimumot követve januártól meg a beavatásprogramot. Nagy mértékű erőnövekedés és anaerob állóképesség növekedés következett be. Harcművészként sosem volt célom az izomnövelés, de azért látszik, hogy méretben is fejlődtek. Kilóban nem tudom megmondani, mert évek óta nem láttam mérleget.
2012. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én másfél éve csinálom, és mindössze HETI húsz percet edzek vele, de azt rendkívül intenzíven. Az étrendemtől talán minden dietetikus és testépítő kifutna a világból, és még így is elég alacsony a testzsírszázalékom ahhoz, hogy az ún. virtuális kockahasam meglegyen. Bár az alkatom kifejezetten szerencsés, az hozzátartozik a dologhoz.

Az aerob állóképesség növelésére a legjobb, amivel valaha találkoztam, a ballisztikus kettlebelles gyakorlatok.

2012. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a virtuális kockahas az mi?
2012. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!