Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tabata vagy futás?

Tabata vagy futás?

Figyelt kérdés
Melyik lenne a jobb? Melyik a hatásosabb, olcsóbb? Kardió, intervallumos edzés szerint.

2012. jún. 10. 16:37
 1/4 anonim válasza:
Olcsobb? Minel? csak idod es akaraterod legyen...a tabata egyertelmuen hatasosabb - legalabbis ha a futassal az altalanos eronletedet akarod javitani.Es sokkal kevesbe idoigenyes.Viszont annyira kemeny,hogy amig hozzaszoksz,meglehet h nem fogod tudni azt a 4 percet sem vegigcsinalni.
2012. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tabata szerintem undorító bohóckodás... de persze mindenképpen nehéz és hasznos... de én maradok a futásnál, biciklizésnél, és a falmászásnál:P nah meg a konditerem, tömegnövelők meg egyéb szarok nélkül... nem azért mert elítélem azt aki szedi hanem mert én csak azért csinálom mert jól érzem magamat a mozgástól... neked is ezt javaslom azt válaszd amelyiktől jól érzed magadat a bőrödben...


ha én lemennék valamelyik parkba és ott el kéne kezdenem tabatázni, az olyan ciki lenne számomra, hogy el is ásnám magamat... de ha mást látok, hogy csinálja, az meg nem zavar...


melyik az olcsóbb? mindkettőhöz kell egy szabadidőnadrág egy póló meg 1 pár zokni és cipő...

2012. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert állítólag a futáshoz külön futócipő kell, ami nekem még nincs.
2012. jún. 12. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Valójában a kérdésed a következőhöz hasonló: Turbófeltöltő vagy Suzuki?

A tabata egy módszer az intervallumos edzés ütemezésére. Bármit lehet tabatá-val végezni, a súlyzózást, a kettlebellezést, a szobabiciklizést vagy akár a futást is. Innentől fogva a kérdésed értelmetlen.

2012. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!