Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor kezdtél el rendszeresen...

Mikor kezdtél el rendszeresen sportolni, mi volt az? Azóta mást sportolsz? Miért hagytad abba? Mit szerettél benne? Hátrányok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 20:18
 1/7 anonim válasza:

10 évesen, azaz 12éve kezdtem el aerobikozni...

ebből kb. 9évet versenyzéssel töltöttem, közben táncoltam is...

érettségi előtt abbahagytam a versenyzést és azóta hobbi szintem űzöm a sportot, bár az eddzések nem sokat változtak csak nem járok versenyre...:)

Szeretem a zene miatt, a társaság miatt, megtanultam milyen a csapatmunka és az alak karbantartása sem mellékes...:D

Hátránya, hogy a derekam már kb 16éves korom óta fájdogál, valamint mostanában a térdem is kezdi, de ez ennél a sportnál ilyen szinten kb. népbetegség...:D

Nekem megéri!


22/L

2009. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
karaéztam 12 évig, 12 éves koromig, diákolimpiaia és vb 3. helyezett is voltam, egyéb kisebb nagyobb versenyeket nyertem. Az izületeim kikészültek, de a kondim nagyjából megmaradt, ámbár majdnem 30 kilót felszedtem mikor abbahagytam, amiből 15 öt leadtam, de a maradék fel le ingázik, bánom hogy abbahagytam. Amúgy hártánya az hogy volt egy pár rugdosásos törés meg állakapocs kiugrás de ez mind hozzá tartozik és imádtam ?nagyon bánom.
2009. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22 éves koromig, elírtam )
2009. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kb. egy évig birkóztam.Szerettem meg minden, csak aztán suli miatt abba kellett hagynom :S...sajnos.De most gondolkodom rajta hogy visszamegyek és folytatom, mert ahhoz képest jól ment és szerettem is, csak sokszor kék-zöld foltokkal jöttem haza, meg b@szottul fájadalmas izomlázzal XD...de ettől függetlenül jó volt!!!
2009. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

3 napot "boxoltam" =) vagyis épphogy az alapállást sikerült elsajátítanom, amikor az edző feljött utánam az öltözőbe, és ott véget is ért a sportolás nálam. Azóta semmit nem csinálok.

Vagyis sokat sétálok a gyerekeimmel,, és bicajozni szoktam.

2009. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fedettpályás egértologatást gyakorlom már vagy öt éve. Időnként kezet váltok, hogy szép szimmetrikusan fejlődjön az izomzat.
2009. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
10 éves korom óta röplabdázok, előtte jazz balettoztam (nagyon nem szerettem, megutáltatta velem a sportot, abbahagytam, meg is híztam egy picit) aztán egy nap elvittek egy barátnőmmel röpi edzésre, nagyon féltem, h esetleg cikizni fognak a súlyom miatt, de hál istennek egy nagyon jó társaságba kerültem, azóta is járok. Hátrányát igazából csak akkor érzed, amikor már nem szívből csinálod, ill., h most 170cm és 72kg vagyok aminek elég nagy része izom, (főleg a vádlimon, vállamon és a hasamon) ezért a strandon eléggé megszoktak bámulni, de nem érdekel. Szeretem és kész
2009. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!