Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány fekvőtámaszt kéne csináln...

Hány fekvőtámaszt kéne csinálnom naponta, hogy legyen látható eredménye? 14-15/F

Figyelt kérdés
Nem kövér vagyok,hanem azt akarom,hogy "izmosabb" legyek.:)

2012. jún. 12. 18:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hetente háromszor tizet. De jó nagy terheléssel. Hogy a 10. kinyomása már jó nehéz legyen.
2012. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:

Ajánlom figyelmedbe: [link]


Nagyon jó kis program és tudom, hogy az elején túl könnyű, de hidd el a végére bekeményít.Ha pedig ezzel végeztél magadnak, egy kis számítással továbbírhatod a programot és elmehetsz, ameddig szeretnéd. :) Sok sikert!


(Én is elkezdtem, de a 4. vagy 5. hét után abbahagytam bizonyos egészségügyi gondok miatt, de addig jól ment, 60-70-et meg tudtam csinálni az 5. hét végén.Az korábbi 20 fekvőhöz képest jó eredmény.)

2012. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:

3*x -et csinálj (vagy 4*x)-et úgy, hogy az a lehető legtöbb legyen (és másnap azért ne halj bele az izomlázba).

miután van egy jó számod x-re és úgy érzed, hogy könnyen lemegy azután persze növeld meg.

2012. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

a normális izomzat nem feltünő, ami már feltünő, amire azt mondják mások, hogy hú, meg há, nah az a nem normális.


Olyan még az olimpikonoknak sincs, pedig azok aztán már elérték az aranyat.

2012. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%

Ha jól akarsz kinézni, ahhoz vagy éveken át tartó kemény sport kell napi 8-10 órás edzésekkel, vagy mindenféle anabolikus cucc, de nem iylen porocskák meg ivogatós turmixok, hanem szúrós anyag. susta, anabol, stb..


Attól egy év alatt olyan tested lesz mint egy terminátornak.

2012. jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%

a szeres válaszolónak,

ha minden nap megcsinál 3x50 fekvőtámaszt attól kevesebb mint egy év alatt is lehet jó felsőteste. ha szerezik, akkor nem hiszem, hogy megnyúlna a folyamat.

és mondjuk nagyobb cickód lesz mint az osztálytárs lányoknak, de nem baj.

2012. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100fekvotamasz.hu ezt nézzd meg :)
2012. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Rendes válaszolónak.


Látszik, hogy még edzőterem közelébe sem jársz.

2012. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. jún. 12. 19:48
 10/23 anonim ***** válasza:
20%

Rendes válaszolónak.


Én 3 naponta edzek fél éve otthon, semmi extrát nem szedek, de még csak párszor voltam teremben, és azok az emberkék nem úgy néznek ki mint én, hanem sokkal jobban...


Rajtam alig látszik az hogy háromnaponta futok 2x fél órát, gugolok 5x 40 et, húzódzkodok 3x30 at, és fekvőzök 5x 20-at, pedig már fél éve csinálom rendszeresen.


Látszani alig látszik valami, sak az erőm lett nagyobb és az állóképességem, de az úszógumi a hasamon kb ugyanakkora max lement belőle 1 centi, nem több...


ezekután ne csodálkozz ha annak hiszek, aki 2 naponta eszi az anabolt.

2012. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!