Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervvel tudnék...

Milyen edzéstervvel tudnék fejlődni ha sokat dolgozom?

Figyelt kérdés

A hét h-sz-p 17-08, v 08-08

B hét k-cs 17-08 , sz 08-08

Emellett persze járok heti 3x 1,5 órát konditerembe + heti 3x40 perc váltott intenzitású futás ( kocogás és gyors futás váltása 400 méterenként)

Tanulás mellett csak ez a munka jöhet szóba, mert itt csak ülni kell és ennyi.


2012. jún. 18. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A fejlődésed nagy része a kaján fog múlni. Heti 3 súlyzós edzés elég, de ha tömeget is szeretnél, akkor kicsit én sokallom a 3x40perc intervallum edzést. De lehet, hogy más a célod.
2012. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 3x40 perc intervallumos futás nagyon sok. Vagy fuss ugyanennyit egyenletes tempóban, de ez kevéssé hasznos, jól látod, hogy az interval hatásosabb, szóval azt érdemes, viszont 40 perc az rengeteg. 3x20 bőven elég.

A heti három konditermi edzés legyen kizárólag nagy alapgyakorlatokkal végzett súlyzózás, tehát guggolás, elemelés, karból nyomás, evezés, fekve nyomás leginkább, ne vesztegesd az idődet izolációs gyakorlatokra!

2012. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Tömeg nem kell mert a jelenlegi 96 kg nekem elég. Van némi felesleg hason, de az csak aerobbal jön le mert gerincműtétem volt. Így is csoda, hogy pl földharcban képes vagyok megint eldobni valakit aki a súlycsoportomban van. Bár már csak hobbiszinten csinálok ilyen edzést mert 2 éve olyan sérvem volt, hogy a bal lábam alig tudtam mozgatni.

2012. jún. 18. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont tömegnövelő étrend kell mellé 2,5-3g*testtömegkg fehérje és 1,5-2,5g*testtömegkg ch. Kezdj magasabb ch-n, majd lehet csökkenteni, ha nincs meg a 0,5kg fogyás/hét.
2012. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*szálkásító :) Tudom, meleg van, engem is megvisel. :)
2012. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, igen, elírtam, köszi.:)
2012. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönet a válaszokért!
2012. jún. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!