Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Actions Whey Gainer-t szed...

Actions Whey Gainer-t szed valaki?

Figyelt kérdés
Olyanra lennék kíváncsi aki már szedi minimum 2-3hónapja, ti észrevettetek valamiféle mellékhatását?

2012. jún. 20. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Miféle mellékhatásra gondolsz? Tervezel venni, és óvatoskodsz, vagy te tapasztaltál furát, és érdeklődsz, hogy másnak is-e?
2012. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, én már szedem kb 3 hónapja, és erekciós problémáim vannak, amik azelött nem voltak. Nem tudom, hogy most ennek tudható-e be, ezért lennék kíváncsi, hogy más tapasztalt-e ilyet ezzel
2012. jún. 20. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem használtam, de neked sem ajánlom, hogy egy 14%-os fehérjetartalmú tömegnövelőnek mondott cukorbombát megvegyél. Inkább 30% feletti tömegnövelőket használj vagy még jobb, ha veszel tejsavóproteint és teszel hozzá edzés után gyors szénhidrátot.
2012. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kb kizárt, hogy ettől lenne.

Bár azt nem értem, hogyha probléma merült fel, akkor miért nem csípőből nullázod azt, amire gyanakodsz...

2012. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen tömegnövelő az a 30% feletti? Jumbo v mi?
2012. jún. 20. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég sok van, pl Jumbo-ból is a profesional, vagy Volumass35, Dymatize hi protein gainer, Gaspari real mass, Isomass extreme gainer, MHP up your mass, BSN true mass, stb..
2012. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

E meg micsoda?

100g-ban 14g (????) savófehérje, nátrium kazinát, kollagén hidrolizátum (protein).


Ezt nem venném meg az holt biztos.

2012. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Scitecen túúúúúúl is van élet!!!

Olyat válassz ami minimum 30%-nál nagyobb protein tartalmaz.

például: MHN Whey Gainer 4000g-os 10.550Ft-ért. Nem olcsó szója, hanem tiszte whey. Nem kell belőle megenned 250-350g-okat. Elég 100g is.

2012. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!