Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki csinálja a...

Van itt olyan, aki csinálja a fegyencedzést?

Figyelt kérdés
Mennyi ideje és milyen eredményekkel? Kezdőként mennyi idő, amíg "belejön" az ember? Tapasztalatok, vélemények?

2012. jún. 21. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

En csinalom sulyzos edzes melett heti 1x iegeszitve mas sajat testsulyos gyakorlatokkal.Hogy mennyit fejleszt izomtomegbe azt nem tudom de az allokepessegem javult !

Szuk fekvobol mar megy 25-30 szabalyosan (3mpes fekvo)

Egylabas guggolas is eddig 8volt a max.

Egyendul a kezenallason fekvobe vagyok lemaradva ott meg csak a fel fekvo megy kezenallasban.

Hid nagyon jo azt nagyon ajalom mindenkinek amiota csinalom talan 1-2x fajt a hatam az elmult evben. Labemeles az szerintem alap hasizomgyakorlat.Huzodzkodas meg alap hatizom gyakorlat.Egykezestol meg messze vagyok de azert ott is fejlodtem (ismetlesek szamaban)

2012. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Á, a gyik még nem is hallott a fegyencedzésről.
2012. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddig ahány kérdés olvasható itt gyikon fegyencről, na kábé annyi ember kezdte el.


Ez a srác egy éve csinálja megy neki 50 egylábas guggolás a hídból is tudja a mesterlépést és hasból meg egykezes fekvőből is.

[link]


Az én eredményem az az egykezes fekvő, amit sikerült elérnem és az egylábas guggolás meg a has. Húzódzkodásban a felemás húzódzkodásnál tartok, már a könyököm fogom és ezt ötvöztem azzal, hogy lefelé már teljesen egy kézzel engedem magam. Hídból a 9 lépés van meg. Fejenállva fekvőnél pedig a szűkfekvenyomást csinálom, a kezem teljesen a fejem mellett van és leengedem magam teljesen a földig majd vissza.


Én nem a fegyenc szerint edzek, csak azokkal a gyakorlatokkal amiket a könyveben említ.


A híd nekem is elmulasztotta a hátfájást a guggolásnak hála gyorsabban futok, ez a sprinteknél mutatkozik meg igazán. Fegyenc ötvözve a futással 10 kg fogyást eredményezett tavaly. nem voltam kövér, csak testépítés mellett nem csináltam mást és helytelenül kajáltam, ezért elvizesedtem és főleg hastájékon elhíztam. Ma már látszik 6 kocka feszítve, sosem hittem, hogy vha látom a kockáim. Most már így edzek 1.5 éve, 5 évnyi kondis edzésről tértem át erre. Jobban kielégíti az igényeim és erő fejlesztésre talán még ideálisabb is, nekem legalábbis. Szerintem megéri elkezdeni akár önmagában, akár kiegészítő sportként.

2012. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!