Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudjatok en egy 16 eves srac...

Tudjatok en egy 16 eves srac vagyok es ne, tok tancolni. Vagyis elmegyek bulizni es szegyelek tancolni. Nem adtokk valami tanacsot hogy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok. mikor kisebb voltam énis úgy éreztem, hogy nemtudok, de én elkezdtem járni táncolni [hiphop] lassan 3 éve csinálom, és teljesen megnőtt az önbizalmam a fellépések során.Szerintem kezdj el teis.;)
2009. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is 16 vok és nem tok táncolni sokan mondják hogy magátol jön a tükör elött, de nem igaz nehéz megtanulni:(.
2010. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igyál előtte egy keveset, h feloldódjanak a gátlások. Nem azt mondom, h idd le magad a sárga földög, félre ne érts ;)
2010. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen.. nekem is számszerint 3x 3 cent töményet meg kell innom h tudjak valamit csinálni...
2010. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!