Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Házilag miből lehet sulyzót...

Házilag miből lehet sulyzót késziteni?

Figyelt kérdés
lehet egy kezes de akár 2kezes is mellezni meg bicepszre stb. légyszi komoj válaszokat irjatok

2012. jún. 25. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Kisebb autók tengelye szerintem jó lehet. Egyik ismerősöm mesélte anno, hogy náluk a kollégiumi konditeremben Trabant tengelyével volt divat bicepszezni. :)

A súlypontjától egyenlő távolságokra kis vésetet vájva, és oda beakasztva egy-egy húszliteres vödröt, amit feltölthetsz homokkal vagy vasreszelékkel, nagyon komoly súlyokat is mozgathatsz vele.

2012. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vasból a legjobb keress fel egy esztergályost, ha erre nincs pénz a legolcsóbb megoldás a beton de az egy idő után tönkremegy és túl nagy helyet foglal.
2012. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi súlyokat faterral ólomból öntöttünk, és egy csőnek a két végére van hegesztve két menetesszár, arra vannak felcsavarozva a súlyok.
2012. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én a fekvenyomó padomat vaterán vettem fillérekért... valami régi járműnek a kiszuperált tengeje a rót ami magában 30kg és arra van még + 6db acélfelnim rossz gumikkal... persze nem mindig van fent mind a 6 csak ha átjönnek a haverok és menőzök:P
2012. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kettlebell szerű dolgot pedig régi mázsának(mérleg amin a disznókat mérték meg a kukoricát, faluhelyen) a 10 vagy a 20 kilós súlyával tolom:P
2012. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dirtboy ***** válasza:

ma 16:35

ez nálatok készült? :D


[link]

2012. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket! nagyon jo az utolso link
2012. jún. 26. 19:06
 8/8 anonim válasza:
18%
ha barátnőd 60 kilón aluli, emelgesd őt. Egyébként is, kefélj, ne súlyzózz! :D Nekem fél kézzel megy pedig csak 50 kg.
2014. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!