Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zöld szív Danabolt vettem a...

Qwertyzorkai kérdése:

Zöld szív Danabolt vettem a napokban érdekelne hogy mennyi izmot hozhat fel és mennyi idő alatt lehet észrevenni?

Figyelt kérdés
Zöld Sziv (10mg)

#zöld #THAI DANABOL (10mg)
2012. jún. 25. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

látszik hogy fogalmad sincs mi a fiziológiai hatása a koxnak. Elárulom: SEMMIT.

vizesedni fogsz, mivel nem hoz izmot, csak a vízmegtartást növeli és a fehérjeszintézist, de ha tudsz mellé napi 1 KG csirkemellet enni soksok ch-val, zöldséggel, hajrá... anélkül csak a májadat és a hormonrendszered cseszed szét.

2012. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mérget vettél. Felejtsd el!
2012. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
tényleg informálódhattál volna mielőtt ezt a szart megveszed, ha már mindenképp kox, akkor is van ennél sokkal értelmesebb, és BIZTONSÁGOSABB döntés.
2012. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Zakathol ***** válasza:
Így van. Soha ne vásárlás ELŐTT kérdezz. Mindig UTÁNA kell...
2012. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
engem meg az érdekelne hogy tényleg ilyen tudatlan vagy?
2012. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehet oltogatni meg minden de azért kérdezem mert mindenhol mást ír, és mindenki mást mond! Most akkor valaki elmagyarázná bővebben hogy mennyi kg-ott dobhat rajtam a 250 db/os kúra? és hogy igaz-e hogy 2 hét alatt már látszik-e köszi.
2012. jún. 27. 18:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Látom, nem érted. Az oltás nem azért van, mert mi jól érezzük magunkat tőle. Kérlek, értsd meg, hogy a szteroid tönkre tesz, teljesen, szervileg, hormonálisan, emberi roncsot csinál belőled, és nincs belőle visszaút. Nem vagyunk hajlandóak választ adni neked, mert szeretnénk, ha letennél róla. Felejtsd el!
2012. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a kérdésedre válaszolva , igen 2 hét alatt látszódna hogy egy egy nagy vizes ballon vagy
2012. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Majd én válaszolok...

nem cseszted el teljesen nyugi van ennél sokkal rosszab is

1 nagy része hamis danabol az eggyik leghamisítottab szer ezért kur... el kéne kerülni

2 kib@szott káros

3 amit felviszel vele az le is megy ahoz hogy megmaradjon le kell vezetned és normális étrendet kéne kezdened (jah bocsi nem tudsz a szteroidokrol semmit...) ha egy ilyen döntést hozol akkor tudásod=0

4 ha szedsz is fel valamit köze nem lesz az izomhoz

(de normális táplálkozás és edzés és perrsze hozzáértés nélkül ugysem fogsz felszedni sok mindent és persze az is le fog menni)

gondolom azt se tudod hogy mi az a levezetés

szerintem rohadtul nem kéne szedned neked danabolt ha kokszolni akarsz megértem de ne a szemetet zabáld mert nincs értelme

van ám olyan szteroid is ami minőségi izmot épít inkább iylesmi felé érdeklődj ha már izomról és nem vízről beszélünk

jah és probálj inkább szurisat venni az kevésbé hamisított és a májadat se eszi meg


egyébként meg számolj vele hogy nőiesedést okoz pattanásosodást magasvérnyomást agreszivítást herezsugorodást esteleg impotenciát agyvérzés magasvérnyomás szívroham érendszeri problémák hormonrendszer felborulása májkárosodás megcsomó más


jah és még annyit ha nem tudod levezetni rendesen akkor annyit érsz el ezzel a fityf@sz cigánykokszal hogy szarabbul fogsz kinézni kura előtt mint kúra után mert leál a tesztoszteron termelésed és összeszottyadsz oylan leszel mint egy telisz@rt búvárruha

2012. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
bocsi utolsó mondatot kicsit elírtam na szóval szarabbul fogsz kinézni kúra után mint kúra előt ha nem vezeted le rendesen akkor minden lemegy rólad még ami kúra előtt volt az is
2012. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!