Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zöld szív Danabolt vettem a...

Qwertyzorkai kérdése:

Zöld szív Danabolt vettem a napokban érdekelne hogy mennyi izmot hozhat fel és mennyi idő alatt lehet észrevenni?

Figyelt kérdés
Zöld Sziv (10mg)

#zöld #THAI DANABOL (10mg)
2012. jún. 25. 23:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
levezetésnek 1 héten 4, 2 héten 3, 3 héten 2, nem?
2012. jún. 28. 06:12
 12/15 anonim ***** válasza:

lol, nem is értem ilyen ember fejébe hogy fordul meg koxot venni, amikor még a levezetést se tudja.


viszont én nem sajnálom, mert ezt nevezik természetes szelektéciónak, a gyenge kihullik, ezáltal jó esetben nincs ideje utódot létrehozni, aki esetleg örökölhetné ez elb@szott génjeit.


szóval napi 10szem mehet, egészen addig amíg lélegzel.


azért mert lelkiismeretes vagyok leírok pár kulcsszót: proviron, hcg, zitazonium stb. mond neked valamit?

2012. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen tesztó helyreállitó
2012. jún. 29. 05:43
 14/15 anonim ***** válasza:
akkor mégis mi a toszért nem akarod normálisan levezetni a kúrát?
2012. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem , hagyd a pics*ba koxot ;) Felhoz egy minimális izmot + sok zsírt,és k*rvasok fizet ;) Inkább vegyél vmi tömegnövelőt,fehérjét,kreatin edz,étkezz normálisan és ez megmarad ;)
2012. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!