Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A saját testsúlyos, vagy a...

A saját testsúlyos, vagy a súlyzós edzés a jobb?

Figyelt kérdés
Izomnövelésre,erőnlétre stb.

2012. jún. 26. 15:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
súlyzós egyértelműen
2012. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Súlyzós, ha izomnövelés a cél.
2012. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, hogy mit értesz izomnövelés alatt? Ha bazi nagy izmokat akarsz akkor súlyzó, konditerem, tömegnövelés stb...

Ha egyáltalán nem vagy izmos és erősödni akarsz meg állóképességet, akkor simán elég a saját súly.

2012. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Izomnövelésre mind a 2-ő alkalmas erősítésben talán saját testsúllyal való edzés , de nagyon sokat számít mind a 2-őben az étrend,gének, pihenés, normális edzés terv....stb Saját súlyzós edzésben 2x annyira számítanak ezek. A súlyzós edzésnek nagy előnye (mondok egy számot csak hogy átérezd a jelentőségét) 3x gyorsabban lehet nőni. Saját testsúlyos edzéssel is lehet nőni de ügyelni kell arra hogy nem szabad monoton szerűen csinálnod fokozatosan egyre nehezebb , és nehezebb feladatokat kell csinálnod , ha tudsz sújt is tegyél magadra hiszen így még nagyobb terhelés alatt leszel. Van eről egy könyv is címe: Fegyenc edzés tölcsd le neten érdemes jobban utána nézned. Én is elég sokáig kondiban voltam nem rég áttértem ere és eddig elég jó tapasztalataim vannak vele, felhúzást szinte alig bírtam csinálni most pedig 3-4x többet tudok. Hajrá próbáld ki! :)
2012. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Csak mert vannak,akik saját súlyukkal edzenek és mégis nagyon izmosak lesznek,pl a tornászok,nekik izomnevelésre is bevált
2012. jún. 26. 16:03
 6/28 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vagyok még valami saját testsúlyú edzéssel nem tudsz 90kg állat lenni :) Azt súlyzós edzéssel tudod elérni.
2012. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 dirtboy ***** válasza:
52%
a kettő kombinálható,ha nem akarsz nem kell a kettő közül választanod.
2012. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha izomnövelésről van szó, akkor a súlyzós edzés megfelelőbb, mert ugyan mindkettővel izmosodsz, de súlyzós edzéssel messzebbre jutsz. A tornászok izmosak, de ha egy testépítő vagy egy erőemelő mellé állítod őket, világos a különbség.
2012. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
16%
Én a súlyzós edzéssel bas-ztam szét a hátam, ennyit erről. Doki még azt is mondta, hogy a súlyzós edzés mindenféleképpen rontja a hátat. A saját súlyzóssal is lehet sokat elérni, csak sokkal macerásabb. Mit gondolsz, a régebbi korokban hogy izmosodtak? És én is a Fegyencedzés c. könyvet ajánlom, a hátra olyan edzések vannak, amik nem károsak és jók. A szerző szerint egy súlyos "hátbalesetet" szenvedett testépítő ezzel a hátedzéssel teljesen visszanyerte az előző állapotát. Én sajnos még nem mélyedtem bele egyéb elfoglaltság miatt...
2012. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 dirtboy ***** válasza:
74%

/Én a súlyzós edzéssel bas-ztam szét a hátam, ennyit erről./

egyéni probléma nem általános


/Mit gondolsz, a régebbi korokban hogy izmosodtak?/

régi időkben nem is néztek ki úgy mit amit súlyzóssal el lehet érni.


/A szerző szerint egy súlyos "hátbalesetet" szenvedett testépítő/

a könyvet több ember írta nem egy és erősen túloznak benne a súlyzós edzésről.

szándékos lejáratás van a könyvben.

ilyen a média.

amit elakar adni az nem csak simán eladja de próbálja a másikat is lejáratni hogy ő még jobbnak tűnjön.

nem kell mindent elhinni ami csak le van írva benne.

2012. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!