Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti megennétek a tescoban...

Ti megennétek a tescoban kapható csirkét ha nem volna másra lehetőséged?

Figyelt kérdés

ha nem volna másra lehetőség meló stb miatt...


nyilván ez lenne a főétkezésem a többit ahogy tudom túró,tojás estére meg kiegészítem tejsavóval..


2012. jún. 29. 11:55
1 2
 1/16 Zakathol ***** válasza:
60%

Mármint a húspultban kapható nyers csirkét, vagy amit a kajáldában lehet kapni sültet, vagy egyéb terméket?


(Esküszöm nem értem miért nehéz egy kérdést értelmes feltenni...)

2012. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Én például nem enném meg a tescoban kapható csirkét inkább el megyek a spárba
2012. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 dirtboy ***** válasza:

én sem tudom miért ilyen lusták megfogalmazni normálisan hogy mit akarnak kérdezni.


kérdező:majd ha megírod normálisan hogy mit is kérdezel majd írok választ.

kis millió csirke van a tescoban

2012. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
elfelejtettem oda írni sült csirke amit ott csinálnak igen...
2012. jún. 29. 12:07
 5/16 A kérdező kommentje:
nyilván ami a húspultban kapható azt természetesen nem enném meg.......
2012. jún. 29. 12:08
 6/16 anonim válasza:
azt én se enném meg :)
2012. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 dirtboy ***** válasza:

azt az sem tudom milyen,még sosem ettem tescos sült csirkét.

nem hiszem hogy ennék olyat amit nyersen nem láttam.

auchanban már vettem csirkemellet mikor 1000ft kilója,annak a színe is jó volt.

pár héttel előtte az akkori csirkemelleken már látszódott hogy azok már nem valami jók.

ezeket a nyers,hűtött csirkemelleket nyugodtan lehet ott venni csak jobb ha ránézésre felismerjük a friss húst és a nem frisset.

2012. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Zakathol ***** válasza:
És szerinted miben más a húspultban kapható nyers hús és amiből helyben sütik a csirkét. Mert ugye a sült csirke az nyers csirkéből lesz... Vagy az direkt a te kedvedért "általad elfogadott" forrásból és/vagy minőségben érkezik?
2012. jún. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Smartguy86 ***** válasza:

:DDDD Gondoljátok, hogy a Tesco logisztikai központjában külön rendelnek sütni való csirkét meg húspultba valót? Pont erre van nekik keretük meg gondjuk. Elárulom, hogy ugyanazt sütik meg, ami a pultba is kerül. Amúgy attól, hogy tesco még lehet, hogy a Sparos vagy a többi szupermarket csirkéje is pontosan ugyanolyan. Szupermarketben nagyüzemi csirkéket árulnak, nem házit - még a prémium húsok is üzemi húsok, esetleg rádobják, hogy bio, és akkor lehet árat emelni.


Aki házi csirkét akar, az keressen vagy költözzön le vidékre...

2012. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 dirtboy ***** válasza:

szerintem a kérdező arra gondolt hogy lehet hogy amit kisütnek az nem éppen friss.

megkapod a kisült csirkemellet de nem tudod hogy mikori húsból van sütve,lehet hogy már lejárt a szavatossága.

2012. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!