Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti megennétek a tescoban...

Ti megennétek a tescoban kapható csirkét ha nem volna másra lehetőséged?

Figyelt kérdés

ha nem volna másra lehetőség meló stb miatt...


nyilván ez lenne a főétkezésem a többit ahogy tudom túró,tojás estére meg kiegészítem tejsavóval..


2012. jún. 29. 11:55
1 2
 11/16 Smartguy86 ***** válasza:
Hát, szerintem gyorsan a nyakukba szakadna a fogyasztóvédelem, ha tömeges hasmenést okoznának. Erre tudtommal van előírás, meg engedélyeztetési eljárás minden vállalkozó számára. Most ennyi erővel a sarki büfésben se bízz, pedig az nem szupermarket.
2012. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 dirtboy ***** válasza:

jó most itt nem romlott dolgokról beszélek hanem olyanról ami már nem egészen friss.

ez azért nem úgy van hogy ott a dátum hogy ma jár le aztán ma még eszed nyugodtan de ha holnap ennéd akkor meg más f osnál tőle.

amit láttam az auchanba is csirkemell a hűtőben már rendesen sárgult el.

ha azt le sz arják és nem vitték el onnan a sorról akkor szerinted menyire figyelnek rá hátul ahol készítik a cuccokat?

2012. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Smartguy86 ***** válasza:

Szerintem ezt sehol nem lehet kivédeni. Maximum ha te tenyészted a csirkét és te sütöd meg. Vannak előírások, annak meg kell felelniük, ennél többet nem tehetnek. Te se állhatsz ott egész nap, hogy honnan van a csirke meg mikor sütik meg. Egyébként a szupermarketekben gyorsan elfogynak ezek a dolgok így nem hiszem, hogy olyan régi lenne bármelyik hús. Ami meg nem büdös, azt meg lehet enni.


ui.: Kis hentesnél is vettem már romlott húst... pedig az szem előtt volt a pultban.

2012. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 dirtboy ***** válasza:

na erre írtam én azt hogy jobb ha rá nézésre meg tudod állapítani a húsról hogy friss vagy nem friss.

ha megyek vásárolni és nem készen veszem a húst hanem nyersen akkor azért ott meg tudom nézni hogy hogy is néz az ki meg milyen a színe.

2012. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Smartguy86 ***** válasza:

Az a tapasztalat, hogy ha egy hús romlott, akkor megsütve sincs éppen jó szaga :D Ellenben megsütve és melegen tartva elég jól eláll a pultban (a sütés fertőtlenít...részben).


Egyébként igazad van, de ha időhiány van, akkor lehet jó alternatíva egy ilyen kész kaja. Számomra semmivel se nagyobb a bizalmatlanság iránta, mint más kész kaják iránt. A kifőzdékbe is rengetegen esznek, pedig ott az árszintből bárki azt hiheti, hogy ott valami susmus van a háttérben... :P

2012. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
látom van egy pár hsz..köszönöm mindenkinek a hasznos hozzászólást!
2012. jún. 29. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!