Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » AbTronic - mit gondoltok?

AbTronic - mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A minap láttam a TV- ben, hogy ezt reklámozzák, de nem tudom, elhiggyem-e, amit mondanak róla. Mert nekem elég furcsának tűnik, hogy a 400 felülést helyettesítheti egy ilyen naponta 10 percig a hason rezgő valami... Tapasztalatok, vélemények, érvek, ellenérvek?
2009. júl. 9. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Nekem van, nagyon tudom érezni a hasizmom napi 100 felülés után:)
2009. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ezek a TV-shop-os cuccok eléggé átb@szósak. Azoknak reklámozzak akik még hisznek a csodákban és akik ingyen akarnak úgy kinézni, mint azok akik évekig edzenek érte.
2009. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Első vagyok: nem TV-ből rendeltem! Nekem bejött:)
2009. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előre szólok nem én pontoztam le a korábbi válaszolókat. Amit a tévés reklámban elmondanak az Ab King pro-ról, az egy az egyben teljes hülyeség. Fogyni biztosan nem fogsz tőle. Fogyni csak diétával és aerob edzéssel lehet. Helyi zsírégetés úgyszintén nincs. Ha felüléseket csinálsz, attól sem fogsz fogyni és hiába lesz izmos a hasad, a zsírréteg ugyan úgy megmarad rajta. Az Ab King pro még hasizom erősítés szempontjából sem hatékony, mivel egyenes háttal csinálod így gyakorlatilag a csípőhajlító izmok át fogják venni a terhelés nagy részét, a másik részét karral segíted rá, tehát a hasadra nagyon minimális terhelés esik. Én próbáltam és kényelmetlen is volt mivel folyamatosan csúsztam hátra vele és 3 felülést követően a fenekem átcsúszott arra a részre amit emeltem. Remélem tudtam segíteni és nem dobsz ki az ablakon 30 ezer forintot egy csalódásért.
2009. júl. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek korán van még véletlen elolvastam a kérdést és Ab King pro-ról írtam. Ami azt illeti az AbTronicról is van véleményem és személyes tapasztalatom is, de azt elhalasztom estére(ha még érdekel), mert most mennem kell.
2009. júl. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!