Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha izomlázam van edzés után...

Ha izomlázam van edzés után az ugye jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval, ha edzés után pár órával, illetve másnap izomlázam van az azt jelenti, hogy jól csináltam a gyakorlatokat, vagyis "hatottak"?

Illetve másik kérdésem az lenne, hogy, ha sokáig csinálok egy gyakorlatot, általában mindig ugyanannyitt belőle és egy idő után már nem fáradok el benne, akkor ugye már nem használ, vagyis nem fogok tőle izmosodni? Viszont, ha a "megszokási időnél" mindig emelem pár számmal, akkor utána ugyanolyan hatásos lesz?

Légyszives értelmes válaszokat, előre is köszönöm!


2012. júl. 3. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak az elején lesz izomlázad...

az izomláz megmutatja az edzettségi szintedet is :)

Van akinek egyáltalán nincs már izomláza....


második kérdésedre a válaszom pedig hogy igen, ahogy erősödsz úgy növeld a gyakorlatok számát ha még erősödni akarsz, vagy új, nehezebb gyakorlatok :)

2012. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha beírod a keresőbe, hogy izomláz, akkor a második találat lesz a webbeteg oldala, olvasd el. Nekem kielégítő választ ad, én is éppen ebben szenvedek és ma kéne menni edzeni. :)
2012. júl. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az biztos hogy jó ha izomlázad van mert akkor erősen csináltad a gyakorlatokat de figyelj oda a bemelegítésre és a hűtrésre
2014. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!