Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni és izmosodni....

Szeretnék fogyni és izmosodni. Lehetséges egyszerre a kettő? Jó az amit most csinálok?

Figyelt kérdés

Már eltelt 1 hónap és 86-ről lementem 77-re.

Minden nap futok (2x15 perc), bicajozok (2 óra erdőben), és súlyzózom (sokféle gyakorlatot két kézi 10 kg súlyzóval). Az alakommal már elégedett is volnék, de van még 2 hónap a szünetből, szeretném kihozni a maximumot. Eddig inkább zsír ment le és izom nem annyira. Mit tegyek?


Az étkezésre odafigyelek, kb. mindenből a felét, kétharmadát eszem mint ezelőtt. Ha csirkehúst ennék rizzsel akkor az jobb lenne?


2012. júl. 4. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

A fogyás és a hatékony izmosodás nem megy egyszerre (csak szélsőséges esetekben, pl. ha valaki 150 kiló és teljesen edzetlen). Viszont szerintem ha a nyár végéig ezt így folytatod, akkor jól fogsz kinézni. Nekem úgyse az izomkolosszusok tetszenek, és a legtöbb lánynak sem. (Lányból meg pláne...).


Remélem nem fogsz felhagyni a sportolással iskolaidőben sem, legalább egy részét folytasd.

2012. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1hónap alatt 9kiló? Ott nem kevés izomvesztés lehetett akkor.
2012. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

hülyeséget csinálsz.

állj ár egy szálkásító diétára addig amíg van rajtad izom.

2012. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
figyelj, van a zsír és van az izom, ennek a kettőnek az ég világon semmi köze egymáshoz, ha te odafigyelsz és helyesen diétázol (sok fehérje, kevesebb szénhidrát) akkor fogyni fogsz és az sem kizárt, hogy a kis kacsóid is izmosodni fognak, persze nem olyan mértékben mintha tömeget növelnél, de nőhetnek azok így is! :)
2012. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!