Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő uán fog így eltűnni...

Mennyi idő uán fog így eltűnni a narancsbő, van rá esély? és lesz laposabb hasam, kerekebb fenekem?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem vagyok kövér, 170centi és 59kiló,de laposabb hasat akarok, vagy nem is inkább laposabbat hanem feszesebbet, és kerekebb feneket, mázlista vagyok, mert a szüleimtől kerek feneket örököltem, de van rajta egy "kis" zsír réteg(na meg narancsbőr) és így nem annyira szép kerek. Szóval ha egy héten 4szer-5ször használom egy órán keresztül a sígépet és megcsinálok egy 20perces Rubint Réka popsiformáló tornát, csinálok naponta kb 100 felülést, kb 3 liter vizet iszok és figyelek az étkezésemre is, plusz hideg-meleg vizes váltózuhanyt is használok minden nap, és ha nincs ilyen dög meleg akkor néha-néha görkorizok 16-18km-t. Mennyi idő után érhetem el a kívánt hatást? A válaszokat előre is köszönöm:))
2012. júl. 5. 12:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*narancsbőr
2012. júl. 5. 12:07
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a Réka tornát lecseréled súlyzós edzésre, minden oké lesz, a többi megfelelő.
2012. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm:)
2012. júl. 5. 12:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2012. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt én is aláírom neked lányként. Van a lábtoló gép, az nem csak, hogy nagyon szépen alakít a lábamon, de a fenekemről, ami mindig kritikán aluli volt, leszedte a narancsbőrt. És nem kellett hozzá 20 percig emelgetni a lábamat (ismerem Réka tornáját) :D, csak heti 3x 3x10-eset csinálni a lábtolóón.
2012. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 gelazso ***** válasza:

Idöt nem tud senki mondani. Tarts ezt a programot.A szöveteidtöl is függ. Azért maradjunk a földön. A narancsbör

teljesen nem tünik el, ezért kell idöben elkezdeni edzeni. Hajrá!

2012. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még nem olyan vészes egyébként, csak ippen látható és csak a fenekemen.. :)
2012. júl. 5. 13:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Jobb időben elcsípni. :D Amúgy akkor se lustulj el, ha elérted a célod, mert sajnos ez makacs dolog, előjön, ha el van hanyagolva :S

Sok sikert!

2012. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

amit lecsökkented a testzsír%od az ideális tartományba,el fog tűnni.

mennyi idő?

az attól függ milyen magas testzsírról indulsz.

bár ha egy viszonylag ideális súly mellett narancsos vagy,vagyis zsíros,az azt mutatja,hogy nem az igazi a testkompozíció,ezért előbb némi izomzatot kellene felszedni és utána lepucolni a zsírt.

2012. júl. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
7 évig intenzíven kosárlabdáztam és 3 évig versenyszerűen táncoltam, gondolom hogy van rajtam valami izomzat szerű:D
2012. júl. 6. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!