Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen popsim?...

Hogyan lehetne ilyen popsim? Képpp

Figyelt kérdés
tudom, hogy genetika stb, de alapjábanvéve is elég kerek nagy popom van csak formásítani szeretném. görkorizással ez lehetséges? illetve azzal a gyakorlattal, hogy lábujjhegyre állok, behajlítom a térdeim és megfeszítem a farizmom? [link] <---a popó

2012. júl. 6. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt ő sem görkorizással, meg spórolós gyakorlatokkal érte el tudod?
2012. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha cserélnél velem:D
2012. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát akkor hogy?
2012. júl. 6. 12:24
 4/12 perfectlie ***** válasza:
Drukkolok,hogy helyes választ kapj(én nem tudok adni) ÉS amint ilyened lesz,rögtön írj!!!
2012. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem a konditeremben..ott vannak ezek a popsiformàlo emberkék,ugyértem akik megmondjak a gyakorlatokat,vagy kondit nem akarsz?
2012. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kondi is rendben van! de mikor jártam és tapostam inkább csak a combom formálódott, guggolástól is! kitöréshez nincs elég tér.. :D rendben írok, ha úgy van!!és nem nagyon volt ott olyan, aki edzősködött.
2012. júl. 6. 12:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Korrekt választ csak úgy tudok adni, ha a sajátodról is küldesz egy fotót


-popószobrász-

2012. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Zakathol ***** válasza:

Mondjuk nem a taposógéppel kellene b@sz@kodni...


Guggolás súllyal, kitörés/sétáló kitörés súllyal, nyújtott lábas felhúzás.

A súllyal itt azt jelenti, hogy ami kifér a csövön, nem ilyen 1kg súlyzókkal önámítás...

Erőlködni kell, izzadni, had fájjon.

2012. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
két 5kg-os súlyzóval guggoltam, fájt is, de csak a combom.. görkori akkor egyáltalán nem alkamas erre?
2012. júl. 6. 12:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Zakatholnak igaza van, gugolás, kitörés, lépcsőzés, lábemelés hátrafelé térdállásból, merevlábú felhúzás. És zek persze súllyal menjenek.

[link]

2012. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!