Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondisok! Nektek is jó úgy...

VicToooR x GB kérdése:

Kondisok! Nektek is jó úgy lefeküdni péntekenként (ha nem edzetek szombat-vasárnap) hogy ezen a héten odatettétek magatokat kaja is rendben volt és alig várjátok a regenerálódást?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 21:06
1 2 3
 11/21 dirtboy ***** válasza:

akkor velem valami baj van mert nekem eszembe sem jut az edzés este elalvás előtt.

olyankor már pihenés van,ki vagyok kapcsolva de még ha agyalok akkor sem az edzésekről.

2012. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nincs veled gond dirtboy. Te hamarabb kikapcsolsz, más meg kicsit még átgondolja a napot, hetet.
2012. júl. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
jaja. meg amúgy sem ezen áll vagy bukik a fejlődés
2012. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 dirtboy ***** válasza:

mondjuk én olyan vagyok mint egy gép,mindet a szokásos kerék vágásban csinálok.

volt hogy minden edzés előtt egy bizonyos videót meg kellet nézzek hogy eltudjam kezdeni az edzést.

meg az is nagyon zavar ha pár perccel később kezdek hozzá.

ezek teljesen ki zökkentenek aztán morcos leszek.

lenyomom az edzést utána meg már ki is kapcsoltam.

nem szoktam a múlton merengni.

az zavarna ha rossz lenne az edzés,de ha egy edzés jó volt akkor utána már nem gondolkozok rajta.

2012. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az engem is zavar, ha később érek haza és úgy kell kezdenem.
2012. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A konvenciók rabjai elfelejtenek élni. Sokkal kevesebb emlékük lesz a múltjukból. És általában így is állnak hozzá, hogy nem szoktak a múlton merengeni, pláne nem rágódni, mert azért múlt, mert már elmúlt. Pedig nagyon is kihatással van a jelenre. Mikor változik az ember értékrendje és fontos lesz az, hogy ne egy borzasztóan unalmas ember képét fesse magáról valakinek vagy valakiknek. Persze ilyenkor nekik is eszébe fognak jutni régi, szép emlékek, de koránt sem annyi, mint azoknak akik jóval kevesebb rendszert visznek a napba. Nem azt mondom, nagyon is fontos a rendszer, de már annyi is elég, ha más utakon jársz haza, (amely nem feltétlen hosszabb). Megforgatod a teljes edzésedet. Bár ez nyilván közhely, hiszen mindenhol olvasni és hallani is, hogy tilos beállni ugyan arra az edzésmechanizmusra. Mind az ismétlést, mind a gyakorlatok fajtáját, mennyiségét és idejét, sebességét is érdemes változtatni. Néha nem árt a napszakot is, ha az ember ideje engedni. Biztos húzza a száját eleinte, de hasznos.
2012. júl. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Sznofru ***** válasza:
Én sajnos ezt sosem tudom megtapasztalni, mert szombat-vasárnap reggel edzem. No meg hétköznap szintén reggel. Mivel csak akkor érek rá. De legalább hétvégén nem sietek :)
2012. júl. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 dirtboy ***** válasza:

ma 00:20

a vége már majdnem hogy sértegetés lett

2012. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Értelmetlen, semmitmondó katyvasz szerintem.:)
2012. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Sznofru ***** válasza:

"Mind az ismétlést, mind a gyakorlatok fajtáját, mennyiségét és idejét, sebességét is érdemes változtatni"


Nálam nincs két ugyanolyan edzés :)

2012. júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!