Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El szeretnék kezdeni kondiba...

El szeretnék kezdeni kondiba járni, eddig itthon edzettem még sosem voltam kondiba, szerintetek ha már korán nyitásra vagy a nyitás utáni pár órában oda megyek akkor még kevesebben lesznek mint mondjuk délután?

Figyelt kérdés
Mert az az igazság,hogy nem szeretem azt a nagy tömeget...

2012. júl. 7. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nyitásra mész, az rohadt jó..senki nem lesz akkor
2012. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt azért ki kell tapasztalni. Nem mindegy mikor van az a bizonyos nyitás, sokan járnak le munka előtt. Hétvégén még inkább vannak, akik gyorsan le akarják tudni. Hétfőn átlag mindig és mindenhol sokan vannak, mert nem mindenki jár le hétvégén is.

Egy szó mint száz, ki kell tapasztalnod, nem lehet ezt így előre megmondani.

2012. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy előre biztosan meg lehetne mondani. Ahova most járok, ott 11 körül sokan voltak, péntek délután meg már kétszer is kb senki, miközben a többi nap ugyanakkor meg tele van.
2012. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat egyébként ahova járni fogok ott 6-kor van a nyitás hétköznap és 9-kor hétvégén
2012. júl. 7. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!