Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Emberek én edzek itthon...

Emberek én edzek itthon rendszeresen az mindegy hogy éjszaka vagy délután? és az mind1 hogy pl milyen sorrendben?

Figyelt kérdés
Először hátra aztán mellre és utána bicepszre és végül vállra de van olyan napom is amikor nem hátazok vagy nem bicepszezek de az tökmind1 nem?
2011. nov. 18. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
az összevisszaságnak nincs értelme. Vezess be rendszerességet. Fontos a megfelelő táplálkozás ás a pihenés is. Kapkodni, észnélkül csinálni ezt sem lehet.
2011. nov. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:
100%

jól írja az első,rendszert kell bele vezetni

az sem működik hogy egyet gondolsz aztán nem edzed a hátad mint írtad.gondolom arányos akarsz lenni szóval nincs mese edzeni kell még ha nincs is hozzá kedved akkor is.

ez az edzés ami értelmeztem az írásodból csak kezdőknek jó,ha az vagy nem szóltam.

ha nem vagy már az és csinálod már jó pár hónapja akkor jobb lenne az osztott edzésterv.


ezt olvasd el: [link]

2011. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
észnélkül nem szoktam am már láttok egyre jobban magamon változást és igen egy szokott rendszerességet is viszek bele és szokta pihenni is de van oylan napom is nincs kedv de ez max 1-2nap hát már ugy féléve csinálom de már látszik a változás a testemen és pihenés is megvan mert nem szoktam fáradt leni:)csak gondoltam felteszem ezt a kérdést hogy a ti véleményetek az mit javasol de köszönöm és megfogadom és hasznos volt számomra:)
2011. nov. 18. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!