Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Húzódzkodórúdon elég gyenge...

Húzódzkodórúdon elég gyenge vagyok. Hogyan fejleszthetem ezt?

Figyelt kérdés
elég jól bírom a súlyzós edzéseket hátra, mellre és bicepszre, de a rúdon alig tudom felhúzni magam hát edzéskor. 1hónapja edzem, lehet ez a probléma?Több edzés kell? Javaslat?

2012. júl. 9. 03:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak egy hónapja kezdted, akkor remélem, hogy 3 napos, teljes testes edzésed van. Még egy hónapig ez menjen. Egy edzésen ilyenkor egy izomcsoportra csak 1-2 gyakorlat van. Ennél többet nem kell teljes testesnél végezni. Majd erősödni fog a hátad is idővel és menni fog a húzódzkodás.
2012. júl. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az h te is úgy fogod fel hogy csak erre gyúrok csak arra és végül lesz 3 izmod ami erősödik és látszik rajta amikor a többi meg gyenge marad, egy jó izomcsoportot edzenél lehet hogy bírnád is magad....
2012. júl. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hetente 5x járok edzőterembe, minden nap egy izomcsoportot edzek( kettőt edzek ha kiesik egy napom).. egy nap 1.5óra aktív edzés. szóval rendesen edzem minden izomcsoportot, és elég jól haladok, másokat elnézve akik már sokkal régebb óta edzenek. és ezért gondoltam megkérdezem, mert úgy érzem h kellene h menyjen, de több gyakorlás kell még. Köszönöm az eddigi válaszokat
2012. júl. 9. 09:06
 4/5 anonim válasza:
1 hónap az semmi, én akkor jóha 5x felbírtam magam húzni. Edzél egyelőre gépekkel amíg megnem erősödsz aztán jöhet majd a húzódzkodás , szerezz be egy gurtnit is az legalább +20-30%-ot segít.
2012. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már 3 teljeset tudok csinálni.. Lassan alakul, most már látom :D Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 13. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!