Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 163 cm és 49 kg vagyok....

163 cm és 49 kg vagyok. Szerintetek ez arányos?

Figyelt kérdés

kb 52-53 kg voltam de diétáznom kellet mert egy kicsit nagy a cukrom, és msot lefogytam 49 kg-ra.Szerintetek ez igy jó vagy próbáljam meg felszedni azt a pár kg-ot?És a fenekem is eléggé lapos lett.

16/L


2012. júl. 13. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, te is abba a hibába esel, hogy csak a magasságodat és a kilóidat számolgatod. Pedig nagyon nem mindegy, hogy az a 49 vagy 55 kg miből tevődik össze. Az izom eleve nehezebb mint a zsír, úgyhogy tömegnövelő diétával és izmosodással (például építhetnél némi izmot a fenekedre ha azt véled laposnak) kicsit helyre tudsz rázódni.
2012. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony, pusztán magasság és súly alapján bármilyen következtetést levonni már nem lehet. Nagyon nem mindegy, hogy izom vagy zsír adja a tömeged, nagy különbségek tudnak lenni. Bár attól nem kell félni, hogy a mai átlagcsajok többségén számottevő mennyiségű izom lenne... ezért tud egy amúgy normál súlyúnak mondott ember is ducin kinézni.
2012. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát szerintem izom azér anniyra sok nincs..:D.mondjuk volt egy idő mikor otthon tornáztam videóról de nem vettem annyira komolyan..:p.úgyhogy inkább zsír,de amugy szeritnem nem vagyok anniyra sovány csak mostanába midnenki mondja hogy hogy lefogytam.de köszönöm a válaszokat és megfogadom.:)
2012. júl. 13. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Kevesebb már ne legyen , mint 49, de több az lehet kicsit. Fenékre a legjobb a kitörés(előre és hátra is) és a merevlábas felhúzás. Ezt csináljad otthon és ne legyél lusta.
2012. júl. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!