Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itthon edzés napi 2x?

Itthon edzés napi 2x?

Figyelt kérdés
Vettem nemrég egy többfunkciós fekpadot súllyal.Van rajta scott pad,tárogató pad,comberősítő úgyhogy nemkell konditerembe mennem,mert ezzel szinte minden gyakorlatot eltudok végezni itthon.Az lenne a kérdésem,hgy lehet e naponta 2x edzenem, reggel-este.Ha lehet akkor lehet reggel is és este is ugyanazt az izomcsoportot ? Vagy inkább reggel is és este is mást ?

2012. júl. 15. 19:01
 1/4 dirtboy ***** válasza:
2012. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

inkább valahogy így kéne


hétfő: mell-kar


szerda: láb-has


péntek: hát-váll


Én is így csinálom szóval 1 izomcsoportot csak heti egyszer a megfelelő regenerálódás érdekében. Nemhogy napi kétszer ugyanazt. Felejtsd el, mert túledzéshez vezet.

2012. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mióta csinálod ? oda fiygelsz a kajára ? Most,hogy nézel ki ?
2012. júl. 15. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nemrég kezdtem az osztottat, 2 hete csinálom, előtte egész testeset csináltam heti 3x.


1 hete pont vasárnap álltam rá mérlegre és akkor 77,2 voltam 1 héttel előtte meg 76-76,2 szóval 1 kg feljött.


Kajára megpróbálok figyelni, edzés után fehérje+szőlőcukor meg kreatin kúrát is elkezdtem 1 hete.

Zsírosodni nem zsírosodok látványosan, kockák még látszanak a hasamon. Persze a szépséghiba ott van a 77kg ban, hogy nem 165 cm vagyok hanem 190 cm, de így is megvagyok elégedve és annyira már nem vagyok gizda. Nyár végére el szeretném érni a 80 kg-ot, de heti 0,5-1 kg al nem lesz nehéz. Persze utána sem fogom abbahagyni nem vagyok akkora gyökér.


Szóval az a konklúzió, hogy heti egyszer elég edzeni 1 izomcsoportot, de az az egy legyen halálos:)

2012. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!