Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Le lehet fogyni csak mozgással...

Le lehet fogyni csak mozgással, ha nem engedhetem meg magamnak a drága diétás étrendet?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy csökkenteni a kalóriabevitelt rendben, 1600forintos csirkemell és hasonló finomságok sem férnek bele. Napi 600HUF/2fő jut csak, 10kg per kopf amit ledobnánk. Már egy hete napi 1 óra minimum házi eszközökkel, lakáson belül.
2012. júl. 16. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát lefogyhatsz úgy is ha nincs normális étrended csak keveset eszel de akkor csak szarabbul fogsz kinézni mint most mert akkor izomból fogsz fogyni nem zsírból és ha csak zsír van rajtad és minimális izom az elég szarul néz ki.
2012. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zakathol ***** válasza:
18%

Le, csak a fogyás minősége rossz lesz.

Értsd ezalatt, hogy nem (csak) zsírból fogtok súlyt veszteni, tehát ok, hogy 10kg-al kevesebbet fog mutatni a mérleg, de ugyanúgy egy plöttyed f0s lesz mindkét test, mint most.

A könnyebb f0s is f0s...

2012. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, le tudsz fogyni így, és nem veszítesz izmot sem. Egy genetikai határait feszegető testépítő, akin annyi izom van, amennyi az csak emberileg lehetséges, valóban izmot veszít, ha nem tartja a profi diétát. Ti nem fogtok, ez egészen más.

Sokan szeretnek úgy csinálni, mintha minden sarkon pénzt osztogatnának, és úgy tekinteni, hogy szimplán hülye, aki nem csirkemellfilén él. Ezt nem érdemes magadra venni. Csak eddz kitartóan és meglesz az eredménye!

2012. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem arra gondoltam, hogy profin kiszámolt diéta meg hasonlók de ha nem fehérjedúsan fog étkezni hanem csak ilyen felvágottakat meg hasonló kajákat fog enni csak kevesebbet ott akkor is lesz elég szépen izomvesztés mert attól még az izmokat kezdi el bontani a szervezet ha nincs elegendő tápanyag bevitel teljesen mindegy hogy mennyi izom van az illetőn.
2012. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nem így van. Még tartós éhezés esetén is csak utoljára nyúl az izmokhoz a szervezet, amikor már minden glikogént és zsírt felhasznált. Az izomvesztés igen szélsőséges dolog, legtöbben feleslegesen tartanak tőle annyira.
2012. júl. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zakathol ***** válasza:

Unom már belinkelni:


F0s diéta = [link]


Nyilván ez most egy szélsőséges példa, mivel a kérdező 10kg súlyfelesleggel valószínűleg könnyesre sírná a bokáját, ha így nézne ki, de a lényeg azt hiszem látható.


Mindenesetre nincs beleszólásom más pénzügyeibe, így olyan módszerrel oldja meg a szálkásítását ahogy tudja/lehetősége van rá, ha pedig a végeredménnyel elégedett lesz, akkor isten lássa lelkem gratulálok és örülök neki.

A kérdésre viszont ez a válasz. Rossz étrenddel nem lesz tökéletes az étrend.

Mérnök vagyok, a tökéletest veszem alapul.

2012. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, nagyrészt tésztát és krumplit eszünk szószokkal, sajttal, én túróval is, a hús nagyrészt szalonna mindenre, megpirítva, havi 2-3x van konkrét húsos kaja, az is sertés. Hogy őszinte legyek, a zöldségekkel nem tudom mit kezdjek, falusi lány voltam, a gulyásleves volt az alap. Zöldet csak lecsóban vagy főzelékben láttam.
2012. júl. 16. 21:09
 8/9 A kérdező kommentje:
én 164/68-70 vagyok, 19 éves lány (én nem ragaszkodom teljesen a 10kghoz, ahogy jön). párom 85-90 közt,170cm, 31 év, neki csak a hasán rakódott le sok zsír és az oldalán, egyébként nem kicsit izmos mindenütt máshol, a fizikai munkától többek közt.
2012. júl. 16. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Túl sok információ.

Ilyen étrenden azért változtatnod kell. Ha csakis annyival operálsz, amit tudsz, nem mész sokra. Nézz utána zöldséges ételeknek! Google a barátod. Nem kell, hogy drága legyen, nagyon sokféle finom, olcsó és laktató ételt tudsz csinálni egy csomóféle zöldségből.

2012. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!