Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó diétás napi étrend?...

Ez jó diétás napi étrend? Napi 4 liter víz. Szeretnék fogyni 5 kilót.24 lány,160 cm,52 kg.

Figyelt kérdés
Reggeli 1 szelet Update kenyér sajttal sonkával zöldséggel, tízórai (edzés után) fehérjeturmix vízzel, ebéd Update főétel, uzsonna alma, vacsora sovány sajt sonkával zöldséggel (szigorúan 6 előtt). Napi 4 liter víz.
2012. jún. 3. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány kalória?
2012. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik,azt nem tudom,mennyi az az Update főétel,de ettől független,ehetnél picit töbet,ha már úgy is edzel,meg minden..:)
2012. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ilyesmi főételeket szoktam: [link]

Itt nem a kalóriát számolja, hanem a szénhidrátot és a glikémiás indexet, tehát a kcal tartalmát nem tudom.

2012. jún. 3. 14:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Update, na ne viccelj. :D Ez a tipikus gyökérség, hülyítik a népet. Elmondom, hogy reggelire zabpehely, ebédre csirke + rizs, vagy zöldségek, és napi pár gyümölcs, estére pedig egy diétás fehérjével többre mész, mint Norbi összes cuccával. ( Mellette testmozgás ) De amíg vannak primitív buta emberek, ő ebből él, elég szomorú.
2012. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hmm... Primitív buta emberek... Öcsém 20 kilót fogyott az Update kajákkal. Nekem hitelesnek tűnik.
2012. jún. 4. 20:27
 6/11 mpecsa válasza:

160 cm, 52 kg ?

Miért akarsz fogyni ?

Ne csináld !

A sportolással többet érsz, ha ezeket a paramétereket tartani akarod !

2012. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az volt a versenysúlyom. :) Egyébként edzek heti ötször másfél órát a konditeremben. Csak szeretnék szállkásítani, meg feszesíteni, az meg ugye diéta nélkül nem megy...
2012. jún. 4. 20:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy sima szálkásító étrendel is lefogysz. Mellesleg ha ránézel Norbika fejére, csupa ránc, be van esve az arca, kinéz vagy 60-nak. Szóval ez az updates cucc, tényleg csak pénzlehúzás! De ha így teli vagy, csak hajrá, vedd meg a kazettáját is, hogy a gyerekének is vehessen egy autót... 21 századi nők, köddel a fejükben, hová süllyed a világ? Van lejjebb? :D
2012. jún. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Milyen az a szálkásító étrend?
2012. jún. 5. 09:41
 10/11 anonim válasza:
Ez a napi étrend teljesen rendben lévőnek tűnik. Az Update nem baromság, de mozgás nélkül az se használ többet (mármint úgy értem gyorsabban), mint bármi más. Egy nagy baja van: rohadt drága. 160 centihez 52 kiló... Bár ez nem elegendő adat, alapban azt mondom: miért akarsz Te fogyni?????? Ha mozogsz, sokat iszol, és csak kicsit odafigyelsz a szénhidrát-bevitelre (finomított fehércukrok, nem teljes kiőrlésű lisztből készült kaják elhagyása, kiváltása), helyreáll a súlyod. Azért nem írom, hogy fogyni fogsz, mert nem biztos, hogy kilóban kevesebb leszel, de a látvány a tükörben tetszeni fog:-)
2012. júl. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!