Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen módszerekkel lehet...

Milyen módszerekkel lehet legkönnyebben elsajátítani a kézenállást? és hasonló kisebb akrobatikus "mutatványokat"

Figyelt kérdés
fejen állni a fal mellett tudok minden gond nélkül, kézen állni falnál nehezebben a varjú állás megy mindenféle segítség nélkül? miket gyakoroljak csináljak és milyen rendszeresen h nagyon gyorsan kézen tudjak állni? és persze megszeretnék tanulni kézen járni is és hasonló akrobatikus technikákat is pl helyből le hídba szóval effélékre lennék kíváncsi akinek van tapasztalata ebben az segítsen kérem

2012. júl. 17. 21:06
 1/2 anonim válasza:

hát előszöris megkéne tanulnod normálisan kézenálni

nekem úgy tanították hogy odamegyek egy falhoz lendítésből kézenállás a lábam hozzáér a falhoz de csak a lábam aztán az egyiket elveszem a faltol és próbálom hozzá zárni a másik lábam is és ezt napi szinten amennyiszer csak tudtam gyakoroltam


ha akrobatikus trükköket akarsz tanulni akkor keress valami oktatást etéren , nagyon sokat segít és ott profin megmondják hogy csináld

2012. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mázlid van Kedves Kérdező, ha még aktuális a kérdésed :)


Hamarosan indul az új, kézenállás tanfolyamunk, ahol más, kézen egyensúlyozós pozíciókat is tanítunk majd. Akik nálunk (AgniSoma Ayurveda központ - agnisoma.hu) gyakorolnak, választ kapnak a témában feltett kérdéseikre és gyors fejlődésnek indulnak.


Ha szeretnél többet megtudni a tanfolyamunkról, küldj egy mailt erre a címre: agnisomainfo@gmail.com

és átküldöm a részletes leírást.

Addig is szép napot Neked: Gergő.

2013. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!