Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kéztetést érzek az iránt hogy...

Kéztetést érzek az iránt hogy verekedjek ez normális lehet?

Figyelt kérdés
Ez az egész kb. úgy 1 hónapja kezdődött.Ha esetleg valaki velem szemben van és kezdi felemelni a hangját egyből elkezdek agyalni azon hogy honnan jöhet támadás és ha jön akkor hogyan tudom azt kivédeni.Ma is mentem az utcán egy rossz állapotban lévő bácsi kezdett a zsebéhez nyúlni amint közeledtem egyből elkezdtem rajta agyalni hogy mikén teríthetem le.Még csak 14 éves vagyok normális ez?

2012. júl. 20. 23:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Azért azt nem nevezném normálisnak hogy az utcán megy és nézi ha egy ember közeledik felé és a zsebébe nyúl már azt hiszi hogy el akarja vágni a torkát. :D
2012. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Félreértettek apám szigorú de nem ver a nyakleveseket meg nem büntetésből adta régebben birkóztam vele stb ezért.
2012. júl. 20. 23:29
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem, arra mondtam, h az lenne a normális (és az a "nem baj"), ha a gyereket nem ütnék meg otthon. De mégis megteszik.
2012. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Se anyám sem apám nem ver még egy pofont sem kaptam soha.
2012. júl. 20. 23:30
 15/24 anonim ***** válasza:
Mindegy reméljük nem fajul odáig a dolog hogy megkéselsz valakit az utcán mert a zsebébe nyúlt. :D
2012. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igazából nem is ez a nagy bajom mert ez a bácsis dolog lehet attól is hogy túl sok akció filmet néztem.De az hogy amikor valakivel vitatkozom vagy ilyesmi és megtervezem hogy mit kell tennem ha ezt meg azt teszi akkor az szntem nem normális.
2012. júl. 20. 23:37
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát nem az. De az előbb még az volt hogy nem nézel ilyen filmeket.
2012. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
De de azokat nem tekintettem olyan durvának de nem tudom áá ez nekem nem normális.
2012. júl. 20. 23:44
 19/24 anonim ***** válasza:
52%
Benne van az is, hogy élednek benned a hormonok és még nem tudod kezelni ezt egészen. A helyedben belefognék valamilyen harcművészeti ág/stílus elsajátításába, gyakorlásába - ez egyrészt önfegyelemre tanít, másrészt adna egy biztonságérzetet is Neked, hogy HA ezt vagy azt tenné valaki, Te miképp védd meg magad (mert egy kicsit azt is veszem ki a szavaidból, mintha nem lennél biztos abban, h egy konfliktusból nyertesként távozol)
2012. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem lennék biztos abban hogy nyertesen jönnék ki belőle ezt jól látod.
2012. júl. 20. 23:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!