Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kéztetést érzek az iránt hogy...

Kéztetést érzek az iránt hogy verekedjek ez normális lehet?

Figyelt kérdés
Ez az egész kb. úgy 1 hónapja kezdődött.Ha esetleg valaki velem szemben van és kezdi felemelni a hangját egyből elkezdek agyalni azon hogy honnan jöhet támadás és ha jön akkor hogyan tudom azt kivédeni.Ma is mentem az utcán egy rossz állapotban lévő bácsi kezdett a zsebéhez nyúlni amint közeledtem egyből elkezdtem rajta agyalni hogy mikén teríthetem le.Még csak 14 éves vagyok normális ez?

2012. júl. 20. 23:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

résen vagy.

nincs ebben semmi különös.

az önvédelem valahol itt kezdődik-figyeld és lásd a környezeted.

2012. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Attól függően, hogy mi a valódi helyzet, talán egyetértek az előttem szólóval.

Amennyiben ezt úgy csinálod, hogy közben feszültté, idegessé válsz, az bizony paranoia, amit érdemes lenne szakemberrel kezeltetni, mielőtt elhatalmasodik.

Ám ha nem, érzelmileg semleges számodra a dolog, és csak eszedbe jut, töröd rajta a fejed, abban nincs semmi különös.

De ha ez negatívan érint érzelmileg, akkor valóban paranoiás vagy, ezt vedd komolyan!

2012. júl. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
énis figyelem a környezetet egész nap (főleg most nyáron:D), de mégsem gondolkodok ilyeneken. ez a harcművészet dolog nem rossz, ott legalább tanulsz 1 kis önkontrollt
2012. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Az előző 2 kommentelőnek nem érint negatívan csak figyelem ennyi :D nem vagyok én paranoijás :)
2012. júl. 21. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!